Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bielawskie kino plenerowe - inauguracja sezonu 2022

25 czerwca 2022 r. (sobota) o godz. 22.00 odbędzie się pierwszy seans Bielawskiego Kina Plenerowego w 2022 r. Tym razem premiera odbędzie się w Parku Miejskim, gdzie wyświetlony zostanie film pt. ANIARA.
Bielawskie kino plenerowe - inauguracja sezonu 2022

Przypomnę, że od 2019 r. Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki oferuje mieszkańcom Bielawy możliwość oglądania seansów filmowych w plenerze. Letnie projekcje odbywają się w piątkowe wieczory na plaży przy Jeziorze Bielawskim, zaś w soboty w Parku Miejskim lub w Parku Integracji Międzypokoleniowej przy ul. komdra S. Frankowskiego. Cieszą się one dużą popularnością nie tylko wśród bielawian, ale przyciągają także mieszkańców okolicznych miejscowości. 

W pierwszej połowie czerwca br. mieszkańcom Bielawy przedstawiona została lista 30 propozycji filmowych, udostępnionych przez dystrybutorów do prezentacji plenerowych. Z tej puli bielawianie wybrali 20 filmów, które zostaną zaprezentowane w cyklu "Letnich Seansów Plenerowych 2022". 

Regularne projekcje będą trwały przez cały okres wakacji. Szczegóły dotyczące wyświetlanych tytułów, daty, miejsca i godziny kolejnych seansów prezentowane są na załączonym do posta afiszu. 

Serdecznie zapraszam do bielawskich spotkań z X muzą w plenerze, po zachodzie słońca. 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama