Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

BWA Breakers najlepsi w Czechach!

W sobotę, 18 czerwca, w czeskiej miejscowości Hradec Králové, odbył się Międzynarodowy Turniej Break Dance „Floormaster 2022”. Co roku, w ramach tej cyklicznej imprezy współrywalizują ze sobą najlepsze ekipy taneczne break dance z całej Europy. Również w tym roku zawodnicy mogli konkurować w ramach kategorii drużynowej Crew vs Crew Kids Battle. Reprezentanci BWA Breakers, po przejściu kwalifikacji, zostali wyłonieni do najlepszej finałowej ósemki, gdzie pewnie pokonując rywali, uzyskali bezkompromisowe zwycięstwo. Dodatkowo w ramach turnieju odbyły się również dwie indywidualne kategorie taneczne: Power Move Battle i Footwork Contest, które również zostały zdominowane przez reprezentantów Bielawy.
BWA Breakers najlepsi w Czechach!

Zwycięski skład BWA Breakers: Mikołaj Kaczmarek, Krzystof Pijar, Jakub Sobczyński, Alicja Ludwa, Iga Górczyńska, Agata Gajecka, Karol Jaruga, Mariusz Galik, Bartosz Berbeć, Marcel Czajkowski

 

Oficjalne wyniki BWA Breakers:

1 miejsce - Crew vs Crew Kids Battle

1 miejsce - Power Move Battle – Marcel Czajkowski
2 miejsce - Power Move Battle – Mikołaj Kaczmarek
2 miejsce - Footwork Contest – Karol Jaruga


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama