Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dzierżoniowscy kryminalni przejęli ponad 30 gramów amfetaminy

21 czerwca policjanci dzierżoniowskiego Wydziału Kryminalnego zabezpieczyli blisko 330 porcji amfetaminy. Zatrzymany mężczyzna, który był w posiadaniu narkotyków jest mieszkańcem naszego powiatu. Policjanci zaangażowani są w nieustającą walkę z przestępczością narkotykową. Pomimo działań profilaktycznych, kar grożących za czyny związane z substancjami zabronionymi, ciągle trafiają się osoby z takimi środkami. Dzierżoniowscy kryminalni zatrzymali 48-latka, który posiadał ponad 32 gramy białego proszku, wstępne badanie wykazało, że była to amfetamina.
Dzierżoniowscy kryminalni przejęli ponad 30 gramów amfetaminy

Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8, a gdy w grę wchodzi ich znaczna ilość nawet do 12 lat pozbawienia wolności.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama