Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Masz pomysł na eko-zwierzaka, czekamy na Twoje zgłoszenie

Do 31 maja można nadsyłać zgłoszenia w gminnym konkursie EKO-ZWIERZAK. Konkurs realizowany jest w ramach działań edukacyjnych w zakresie prawidłowego gospodarowania odpadami komunalnymi, zwłaszcza w zakresie selektywnej zbiórki odpadów oraz wykorzystania surowców wtórnych. Na uczestników czekają cenne nagrody rzeczowe.
Masz pomysł na eko-zwierzaka, czekamy na Twoje zgłoszenie

Głównym celem konkursu jest rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej segregacji odpadów, poszerzenie świadomości ekologicznej, rozwijanie kreatywności i wyobraźni. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie zgłoszenia w terminie do 31.05.2022 r. (nie zgłoszenie pracy w wyznaczonym terminie będzie skutkowało brakiem jej oceny) oraz dostarczenie pracy na Gminny Dzień Dziecka w dniu 4.06.2022 r. na boisko sportowe w Mokrzeszowie (w godzinach od 15:00 do 16:00).

Przedmiotem konkursu jest wykonanie dowolnego „EKO-ZWIERZAKA” z surowców wtórnych tj. torebki foliowe, makulatura, puszki, kapsle, zakrętki, plastikowe butelki, kartony po mleku, soku oraz innych odpadach.

Więcej szczegółowych informacji w Regulaminie konkursu.

Pliki do pobrania:
 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ddTreść komentarza: Dobrze...ale podzielmy to teraz na pensje dla osób tam pracujących, czyli co najmniej kilka osób i na 12 miesięcy...Czy wysokość pensji nie przekroczy tych 90.000zł? Chyba że jest to czysty zysk, po uwzględnieniu pensji...Ale ok, park powinien sie rozwijac..Data dodania komentarza: 04.10.2022, 18:49Źródło komentarza: Park Miejski w Bielawie jest coraz bardziej dochodowyAutor komentarza: MirekTreść komentarza: Już teraz trzeba zadbać by była obsada.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 16:37Źródło komentarza: Rusza budowa Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w LubinieAutor komentarza: ZdenekTreść komentarza: Wieś galeria niedawna 🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 04.10.2022, 14:59Źródło komentarza: W BIELAWIE POWSTANIE GALERIA HANDLOWAAutor komentarza: nickTreść komentarza: a w Dz-owie miał być od lipca, haha, jak zwykle w tej dziurze obiecanki cacankiData dodania komentarza: 03.10.2022, 19:16Źródło komentarza: Punkt Paszportowy w Kłodzku, od 5 października można składać wnioskiAutor komentarza: Je#acPZPNTreść komentarza: Jak zobaczę tego sędziego jeszcze raz to dostanie pstryczka w nos ludzie widzą .. j... mZKS. Nie pozdrawiamData dodania komentarza: 03.10.2022, 15:45Źródło komentarza: Zwycięstwo Lechii Dzierżoniów w 72 derbach powiatu dzierżoniowskiegoAutor komentarza: Uwielbiam EleniTreść komentarza: Była cudowna atmosfera!Data dodania komentarza: 02.10.2022, 20:50Źródło komentarza: IV Festiwal Piosenek Eleni - Po słonecznej stronie życia
Reklama