Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lumaki Studio po raz kolejny na ważnym wydarzeniu w branży beauty!

Z początkiem maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbyło się spotkanie miłośników piękna- Targi Beauty Vision. Wydarzenie to, było skierowane głównie do profesjonalistów w branży. Naszych świdnickich masterów nie mogło tam zabraknąć, spotkać się z nimi można było na stanowisku marki Maderm, w której są trenerami.
Lumaki Studio po raz kolejny na ważnym wydarzeniu w branży beauty!

Na targach Kamilę i Piotra można było zobaczyć na pokazach LIVE, gdzie Kamila wykonywała na modelce makijaż permanentny ust a Piotr na modelu mikropigmentację skóry głowy.

Zainteresowanych nie brakowało, padało mnóstwo pytań i odbyło się wiele ciekawych rozmów.

To był niezwykle aktywny weekend dla naszych bohaterów.


Warto wspomnieć również o tym, że całkiem niedawno bo 24 kwietnia w Gdańsku odbyła się XII Ogólnopolska Konferencja Trychologiczna, na którą Piotr został zaproszony jako prelegen. Tematem jego wykładu była „Mikropigmentacja skóry głowy jako alternatywa dla osób z problemem łysienia”.Konferencja zgromadziła wybitne grono specjalistów-trychologów, kosmetologów i lekarzy, dlatego była to znakomita okazja do wymiany wiedzy i doświadczenia.


Kilka słów o właścicielach Lumaki Studio...

 


 

Kamila i Piotr Śliscy są szczęśliwym małżeństwem, które ma za sobą już dość długi staż. Dzięki temu, że podzielają swoje pasje, są dla siebie największym wsparciem i mocą napędową do sukcesów jakie już osiągneli. W życiu prywatnym łączy ich wiele wspólnych zainteresowań: muzyka, chęć pomagania innym, miłość do zwierząt jak i wierność lokalnej tradycji.


Zawodowe sukcesy...

 

 

Kamila Śliska jest utalentowaną i doświadczoną linergistką. W 2020roku zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski w makijażu permanentnym brwi. Trenerka i szkoleniowiec marki Maderm. Dzięki swojej ambicji i niezwykłej precyzji zdobyła zaufanie wielu kobiet, które z jej studia wychodzą z podniesioną głową, pewniejsze siebie i szczęśliwsze.

 


Piotr Śliski jest ekspertem mikropigmentacji skóry głowy i wykwalifikowanym specjalistą w tej dziedzinie. Jest linergistą z ogromnym doświadczeniem. Trenerem i szkoleniowcem z ramienia marki Maderm.Był organizatorem pierwszych w Polsce warsztatów mikropigmentacji skóry głowy. Zabiegi, które wykonuje mają służyć nie tylko efektowi ogolonej głowy, ale również optycznemu zagęszczeniu włosów długich u kobiet i mężczyzn. Swoją pracą poprawia wygląd i ujmuje lat swoim klientom.

 


Jak widać kariera Lumaki Studio rozwija się w zaskakującym tempie i czekamy na dalsze sukcesy naszych bohaterów. Wszelkie informacje o usługach i szkoleniach możecie uzyskać na ich stronie www.lumaki.pl

instagram: @lumakistudio
https://pl-pl.facebook.com/lumakistudio/ 
 


Zapraszamy do Lumaki Studio na zabiegi oraz szkolenia!


 


 


Reklama
Reklama