Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kolejna osoba straciła prawo jazdy na okres 3 miesięcy

Ryzyko utraty prawa jazdy, mandat przekraczający 1000 złotych i 10 pkt karnych nie powstrzymują niektórych od przekraczania dozwolonej prędkości. Taka sytuacja spotkała mieszkańca powiatu kłodzkiego, który w terenie zabudowanym jechał 104 km/h w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h
Kolejna osoba straciła prawo jazdy na okres 3 miesięcy

24 maja funkcjonariuszki Wydziału Ruchu Drogowego pełniły służbę patrolową z wykorzystaniem ręcznego miernika prędkości. W miejscowości Bielawa na ulicy Waryńskiego, około 11:10 zauważyły peugeota, który już na pierwszy rzut oka poruszał się zbyt szybko. Policjantki dokonały pomiaru prędkości. Urządzenie wskazało, iż kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h. W związku z tym, że wykroczenie zostało popełnione w terenie zabudowanym 42-letna kobieta musiała pożegnać się z prawem jazdy na trzy miesiące. Dodatkowo otrzymała 10 punktów karnych i mandat w wysokości 1500 złotych.

Pamiętajmy, że powinniśmy się stosować do przepisów nie z obawy przed karą, ale dla zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i uniknięcia zdarzeń, w których moglibyśmy utracić zdrowie a nawet życie!


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama