Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Podsumowanie akcji "Alkohol i Narkotyki"

Policjanci podsumowali działania przeprowadzone pod kryptonimem „Alkohol i Narkotyki”, które zostały przeprowadzone w dniu 20 maja.
Podsumowanie akcji "Alkohol i Narkotyki"

W przeprowadzonych działaniach brało udział 8 funkcjonariuszy dzierżoniowskiej drogówki. Policjanci przebadali 156 kierowców pod kątem prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu. Mimo działań prewencyjnych i ostrzeżeń poprzedzających akcję, wciąż zdarzają się osoby wsiadające za kółko na podwójnym gazie. Funkcjonariusze zatrzymali jednego nietrzeźwego rowerzystę, jednego motorowerzystę
w takim samym stanie, oraz osobę kierującą pojazdem w stanie po użyciu alkoholu. Mundurowi nie pozostawali obojętni na inne czyny zabronione mające wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Siedmiu kierowców nie stosowało się do obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa.  

Przypominamy, że jazda pod wpływem alkoholu czy narkotyków jest jedną z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych. Ponownie apelujemy o rozwagę i stosowanie się do przepisów. Jadąc zgodnie z przepisami  dbamy o bezpieczeństwo własne i innych użytkowników dróg.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rodzicTreść komentarza: Szkoda że skatepark zamknięty...dzieci uwielbiały to miejsce, już od maja, czerwca jak tylko robiło się ciepło, gromadziły się tam tłumnie i nie potrzeba było organizować im żadnych ekstra atrakcji...a teraz, gdy już wakacje pełną parą, skatepark nadal zamknięty...ja rozumiem - modernizacje itd, ale przecież można to robić po sezonie, a nie teraz...włóczą się teraz po osiedlu, po parku, po polach, rodzice denerwują się, bo kiedyś było wiadomo gdzie są i że są bezpieczne, a teraz...nie mogą sobie znaleźć miejsca...duży minus dla władz miastaData dodania komentarza: 29.06.2022, 18:55Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: OnaTreść komentarza: Kim jest kierowcą coś wiadomo ?Data dodania komentarza: 29.06.2022, 10:45Źródło komentarza: Uderzył w drzewo i inny pojazd oraz zbiegłAutor komentarza: zxncTreść komentarza: dzik, nie dzik prawie zabił 4 młodych ludzi i swojego kolezkeData dodania komentarza: 29.06.2022, 08:40Źródło komentarza: Uderzył w drzewo i inny pojazd oraz zbiegłAutor komentarza: fraTreść komentarza: to nie pasażer to dzik :))Data dodania komentarza: 29.06.2022, 07:32Źródło komentarza: Uderzył w drzewo i inny pojazd oraz zbiegłAutor komentarza: abcTreść komentarza: nie wymijal pieszej tylko wyprzedzał volkswagena. Był pijany i naćpany!Data dodania komentarza: 29.06.2022, 00:32Źródło komentarza: Uderzył w drzewo inny pojazd oraz zbieg z miejscaAutor komentarza: Zarzycka EwelinaTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za basen, przyda się na zimęData dodania komentarza: 28.06.2022, 23:49Źródło komentarza: W Pieszycach basen napełnia się wodą
Reklama