Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Popełnił wykroczenie w ruchu drogowym i trafił na 90 dni do więzienia

19 maja, funkcjonariuszki dzierżoniowskiej drogówki w trakcie pełnionej służby zauważyły mężczyznę, który przechodząc przez jezdnię skoncentrowany był na telefonie komórkowym, a nie na otaczającej sytuacji. Osoba popełniająca wykroczenie była poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości.
Popełnił wykroczenie w ruchu drogowym i trafił na 90 dni do więzienia

Funkcjonariuszki Wydziału Ruchu Drogowego w dniu 19 maja pełniły służbę patrolową. Około 12:00, zauważyły osobę idącą po oznakowanym przejściu dla pieszych, która trzymając telefon komórkowy w ręku, nie obserwowała sytuacji na jezdni. W myśl obowiązujących przepisów korzystanie przez pieszego z telefonu lub innego urządzenia elektronicznego podczas wchodzenia lub przechodzenia przez jezdnię lub torowisko w sposób prowadzący do ograniczenia możliwości obserwacji sytuacji, stanowi wykroczenie. Policjantki podjęły interwencję zaczynając od legitymowania. W wyniku sprawdzenia danych 38-letniego mężczyzny w policyjnych bazach danych okazało się, że jest osobą poszukiwaną. Decyzją Sądu Rejonowego w Dzierżoniowie osoba zastała zatrzymana i doprowadzona do Aresztu Śledczego, celem odbycia kary w wymiarze 90 dni pozbawienia wolności.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SzczypawTreść komentarza: Możliwe że dostał syndromu nagłej śmierci doroslegoData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:41Źródło komentarza: Śmierć w BMW po zderzeniu czołowym z ciężarówką na "ósemce"Autor komentarza: cetepeTreść komentarza: znaleś tego kogoś osobiście ze jesteś w stanie oceniać? A nie, czekaj. Typowe polaczkowanie.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 01:38Źródło komentarza: Śmierć w BMW po zderzeniu czołowym z ciężarówką na "ósemce"Autor komentarza: RozważnyTreść komentarza: I bardzo dobrze, kolejnego głupka mniej, sami się eliminują.Dac im tylko BMW🤣🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 01.07.2022, 19:49Źródło komentarza: Śmierć w BMW po zderzeniu czołowym z ciężarówką na "ósemce"Autor komentarza: JaTreść komentarza: Ale oko wymalowaneData dodania komentarza: 01.07.2022, 14:36Źródło komentarza: Wjechała w barierki koło urzęduAutor komentarza: ...Treść komentarza: A wprowadzone opłaty za plaże spowodowały że dzieci nie korzystają z niej, gdyż np. rodzice uznali że nie będą się upokarzać i wyrabiać karty bielawianina, wychodząc z założenia, że dzieci i tak jej nie będą ze sobą wozić lub jeśli już to szybką zgubią. Co robią dzieci/młodzież? Pływają przy wyspie, przy brzegu od strony kempingu, gdzie nikt ich nie pilnuje i od razu jest głęboko i niebezpiecznie. Uskuteczniają tam skoki na główkę, podtapianie, pływanie z wyspy na brzeg... a przecież nie wszyscy są wytrawnymi pływakami. Kiedyś skupiały się na strzeżonej plaży i był nad nimi nadzór. Ja rozumiem, że Pana dzieci panie burmistrzu już są dorosłe lub prawie dorosłe i że pana ten problem nie rusza, ale nas rusza i to bardzoData dodania komentarza: 01.07.2022, 13:54Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: taaTreść komentarza: Miał być otwarty 1 lipcaData dodania komentarza: 01.07.2022, 13:14Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!
Reklama