Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rozlany olej blokował ruch w Dzierżoniowie

20 maja około godziny 19:45 służby otrzymały wezwanie do plamy oleju na ulicach Dzierżoniowa. Plama rozciągała się ulicami: Świdnicką, Daszyńskiego, Piłsudskiego, Bielawską i Ząbkowicką. Do czasu przybycia zarządcy drogi miejsce rozlania substancji ropopochodnej zabezpieczały trzy zastępy PSP Dzierżoniów oraz Straż Miejska Dzierżoniowa i Policja.
Rozlany olej blokował ruch w Dzierżoniowie

Wkrótce materiał filmowy.

20 maja około 19:45, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie udali się na skrzyżowanie ulic Ząbkowickiej i Batalionów Chłopskich, gdzie miało dojść do zabrudzenia nawierzchni jezdni olejem. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali strażaków, którzy zabezpieczyli miejsce. Sprawca zanieczyszczenia drogi, 21-letni mężczyzna poinformował, iż plama powstała na skutek wycieku oleju napędowego i jak tylko się zorientował, że ma nieszczelność układu paliwowego, zatrzymał pojazd i nie kontynuował jazdy. Wobec mężczyzny zastosowano pouczenie oraz powiadomiono zarządcę drogi.   Komenda PP w Dzierżoniowie

 

 Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama