Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama https://michalska.pl

Są za sobą ponad pięćdziesiąt lat

Są za sobą ponad pięćdziesiąt lat. Mają dzieci, wnuki, prawnuki i - jak sami mówią - to ich największy skarb. Potrafili dokonać czegoś niezwykłego, bo oprócz radosnych chwil przeszli razem przez te trudniejsze momenty, pokonali je i wytrwali w złożonej sobie przysiędze. 18 maja odebrali Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
Są za sobą ponad pięćdziesiąt lat

Spotkania z mieszkańcami obchodzącymi Złote Gody to jeden z najprzyjemniejszych momentów, bo towarzyszą im piękne emocje. Pojawia się wzruszenie, bywa, że w oku zakręci się łezka, ale jest też radość. I ona przeważa. Osoby wyróżnione tym medalem mogą być naprawdę dumne, bo pięćdziesiąt wspólnie i dobrze spędzonych lat to powód do ogromnej dumy. Raz jeszcze gratuluję jubilatom. Kiedy pytam tych wyjątkowych mieszkańców, czego sobie życzą na dalsze pięćdziesiąt wspólnych lat, odpowiadają, że zdrowia. Więc zdrowia i wielu powodów do radości i dumy.

Mieszkańcy Dzierżoniowa wyróżnieni Medalem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za Długoletnie Pożycie Małżeńskie 2022 roku:

Anna i Zbigniew Gryszczukowie (52 lata)

Maria i Franciszek Baszczyjowie (51 lat)

Elżbieta i Józef Krajdowie (51 lat)

Maria i Kazimierz Ratmajerowie

Lucyna i Zdzisław Zawadowie

Janina i Zdzisław Zagórscy

Stanisława i Jan Józakowie

Alicja i Andrzej Mikulscy

Janina i Karol Miterowie

Elżbieta i Tadeusz Nóżkowie

Teresa i Mieczysław Dorużyńscy

Teresa i Marian Pawlaczkowie

Krystyna i Wacław Dakiniewiczowie

Halina i Andrzej Rozgajło

Helena i Stanisław Jackowscy

Genowefa i Eugeniusz Rudzcy

Maria i Marian Dudkiewiczowie

Ewa i Marian Paruchowie

Barbara i Wacław Bunkiewiczowie

Bożena i Stanisław Medyńscy

Walentyna i Jerzy Jarosowie

Krystyna i Stanisław Dydynowie

Daniela i Jan Krupowie

Maria i Józef Głazowie

Grażyna i Stanisław Skibińscy

Halina i Eugeniusz Szafrańscy

Jadwiga i Józef Wiąckowie

Zdzisława i Wacław Grabowieccy

Krystyna i Antoni Tomaszewiczowie



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Zobacz również
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Latający Mercedes Treść komentarza: I skończyło się pajacowanie Na pierwsze autko to chyba rodzice się rozpędzili za bardzo. No ale w Bielawie tak jest że prześcigają się wszyscy na pokaz. Data dodania komentarza: 28.05.2026, 22:36 Źródło komentarza: Dzierżoniów. Zderzenie z Porsche Autor komentarza: mc Treść komentarza: proponuje na malediwy wysłać. Data dodania komentarza: 22.05.2026, 21:55 Źródło komentarza: Zatrzymany za serię przestępstw – uszkodzenie radiowozu, pobicia i naruszenia prawa Autor komentarza: MK Treść komentarza: Coś w oznakowaniu trzeba tam zmienić - dopisać, doświetlić. Co tydzień tam jest kraksa. Data dodania komentarza: 22.05.2026, 20:21 Źródło komentarza: Dzierżoniów. Kolejne zderzenie na obwodnicy Autor komentarza: dajesz, malina Treść komentarza: ale urwał Data dodania komentarza: 21.05.2026, 12:57 Źródło komentarza: Ząbkowice Śl. Tragiczny wypadek po uderzeniu Fiatem w dom Autor komentarza: ans Treść komentarza: I loved reading about Ostroszowice's efforts to win the "Beautiful Village of Lower Silesia" title! It’s inspiring how community spirit can transform places. Speaking of vibrant environments, have you ever thought about how the colorful levels in geometry dash subzero reflect a similar sense of creativity and teamwork? Keep up the great work highlighting such important community initiatives! Data dodania komentarza: 14.05.2026, 10:31 Źródło komentarza: Ostroszowice walczą o tytuł „Pięknej Wsi Dolnośląskiej” Autor komentarza: a Treść komentarza: Wczoraj mnie "kierowca" wyprzedził na przejeździe kolejowym na drodze Bielawa - Dzierżoniów. Niektórzy nie maja mózgu. Data dodania komentarza: 7.05.2026, 14:28 Źródło komentarza: Zatrzymaj się przed tragedią – wspólna akcja „Bezpieczny Przejazd”
Reklama