Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dzierżoniowscy policjanci ustalili sprawcę kradzieży z terenu ogrodów działkowych

Kryminalni Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży pił spalinowych i nożyc do żywopłotu. Osoba przyznała się do popełnienia czynu
Dzierżoniowscy policjanci ustalili sprawcę kradzieży z terenu ogrodów działkowych

W okresie od początku roku do dnia dzisiejszego na terenie ogrodów działkowych doszło do kradzieży pił spalinowych, z których jedna była wartości ponad 1600 zł, natomiast druga wartości 250 zł. Złodziej dokonał jeszcze zaboru nożyc do żywopłotu o wartości 50 złotych. Dzierżoniowscy kryminalni ustalili dane złodzieja i zatrzymali osobę. 20-letni mężczyzna przyznał się do kradzieży. Za popełnione przestępstwo sprawcy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama