Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Śmiertelny wypadek w Wilkowie Wielkim!

19 maja ok. godz. 15:40 doszło do zderzenia dwóch ciężarówek w okolicach Wilkowa Wielkiego na drodze krajowej nr 8. Jedna osoba zginęła, a druga została przewieziona do szpitala.
Śmiertelny wypadek w Wilkowie Wielkim!

Na miejscu pracują służby ratunkowe: policja, dwa zespoły pogotowia ratunkowego, zastępy PSP Dzierżoniów, zastęp PSP Ząbkowice Śląskie, zastęp OSP Niemcza, zastęp OSP Przerzeczyn-Zdrój, zastęp OSP Łagiewniki. Obecna jest również specjalistyczna grupa straży pożarnej z Wrocławia, która stabilizuje pojazdy biorące udział w wypadku, bowiem oparte są na barierkach i może dojść do ich przewrócenia. Jedna z ciężarówek przewoziła drewno, a druga plastikowe pojemniki. Trwają także czynności prokuratorskie. Droga przez kilka godzin będzie całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazd w kierunku Wrocławia przez Sienice a do Kłodzka po starym śladzie "ósemki" obok wiaduktu.

  Około 15:40 19 maja, na drodze krajowej nr 8 w okolicy miejscowości Wilków Wielki, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, 50-letni kierujący samochodem ciężarowym man, jadąc od strony Łagiewnik uderzył w jadącą z naprzeciwka ciężarówkę scania, kierowaną przez 39-letniego mężczyznę. Niestety kierowca samochodu scania poniósł śmierć na miejscu. Mężczyzna jadący samochodem man nie odniósł poważnych obrażeń i był trzeźwy. Na miejscu prowadzone były czynności procesowe nadzorowane przez prokuratora Prokuratury Rejonowej w Dzierżoniowie, która będzie prowadziła śledztwo, mające na celu wyjaśnienie przyczyn wypadku.      kom. Marcin Ząbek
Oficer Prasowy
KPP Dzierżoniów            

 Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama