Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Minieuroland szykuje dużą niespodziankę na Dzień Dziecka

Minieuroland szykuje dużą niespodziankę na Dzień Dziecka. Czy alpaki zaprzyjaźnią się z surykatkami i pancernikiem?
Minieuroland szykuje dużą niespodziankę na Dzień Dziecka

Takiej imprezy jeszcze nie było! Weekend 28-29 maja 2022 w Minieurolandzie będzie przepełniony atrakcjami. Z okazji Dnia Dziecka w ogrodach parku miniatur pojawią się rozmaite zwierzęta. Dzieci i dorośli będą mogli zrobić sobie zdjęcie z egzotycznym wężem, pogłaskać czarującą alpakę czy poznać radosne stadko surykatek.

Niezapomnianym przeżyciem będzie również spotkanie z pancernikiem. To niezwykłe zwierzę rozbudzi dziecięcą wyobraźnię. Jego ciało jest pokryte twardą łuską, przypominającą rycerską zbroję. Kontrastem dla opancerzonego ssaka będą puszyste miniaturowe kózki i owieczki.

Nie można tu pominąć największego przyjaciela człowieka. Uczestnicy wydarzenia zobaczą pokaz psich sztuczek oraz dowiedzą się jak opiekować się ukochanym czworonogiem. Będzie można również wziąć udział w warsztatach z robienia psich zabawek i w przydatnych zajęciach z profilaktyki pogryzień.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu właścicieli zwierząt, dzieci i dorośli poznają zwyczaje i sekretne życie poszczególnych gatunków. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji, takich jak malowanie buziek, fantazyjne ścianki zdjęciowe czy gry plenerowe.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama