Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nowa strona Bielawy

Od dzisiaj, zapraszamy na nową stronę miasta. Serwis um.bielawa.pl jest zaprojektowany według nowoczesnych standardów, czytelny, bogaty w informacje i przede wszystkim przyjazny i w pełni dostosowany dla użytkowników z niepełnosprawnościami.
Nowa strona Bielawy

Obecnie obowiązujące standardy WCAG.2.1. - Web Content Accessibility Guidelines, czyli zalecenia dotyczące tworzenia dostępnych serwisów internetowych, określają wytyczne, jak powinna zostać zaprojektowana strona internetowa, aby była łatwa w odbiorze dla osób ze specjalnymi potrzebami. Chodzi m.in. o osoby niewidome, słabo widzące oraz z innymi niepełnosprawnościami. Nowa strona miasta jest w pełni dostosowana do tych wymagań. 

Dodatkową zaletą strony jest nie tylko świeży efekt wizualny, ale także szybki dostęp do najczęściej poszukiwanych treści z takich dziedzin jak: gospodarka, administracja, turystyka, kultura i sport czy ekologia. Na stałe, z łatwym dostępem do informacji, zaprojektowane zostały także cztery, strategiczne dla miasta filary rozwoju: GOSPODARKA, TURYSTYKA, EKOLOGIA oraz KULTURA I SPORT. 

Oprócz tego, w dolnej części strony znaleźć można wszystko co ważne dla Mieszkańca, a także miejsca warte odwiedzenia dla Turysty. 

Nowa odsłona serwisu funkcjonuje od 17 maja. Można z niej oczywiście korzystać z urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów. 

Wszelkie sugestie i propozycje, które mogłyby ulepszyć pracę strony um.bielawa.pl można kierować na adres mailowy [email protected]


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama