Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tylko jednego dnia zatrzymano trzy osoby z narkotykami

9 maja bielawscy kryminalni zatrzymali 3 mężczyzn, którzy łącznie posiadali ponad ćwierć kilograma substancji psychoaktywnych. Policjanci zebrali także materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zarzutu handlu narkotykami jednemu z mężczyzn. Kolejny prowadził samochód, mimo sądowego zakazu.
Tylko jednego dnia zatrzymano trzy osoby z narkotykami

9 maja, funkcjonariusze Wydziały Kryminalnego bielawskiego Komisariatu Policji mając podejrzenie, że 27-latek jadący bmw może posiadać narkotyki, zatrzymali pojazd do kontroli. W trakcie czynności mężczyzna zachowywał się nerwowo. Wynikiem kontroli osobistej było ujawnienie ponad 12 porcji amfetaminy. Sprawdzenie osoby w policyjnych bazach danych wykazało, że Sąd Rejonowy
w Dzierżoniowie wydał wobec niej zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Tego samego dnia, ci sami funkcjonariusze ustalili, że 34-letni mieszkaniec Bielawy, może posiadać znaczne ilości narkotyków. Przy wsparciu kolejnych funkcjonariuszy udali się do jego miejsca zamieszkania. W lokalu mieszkalnym przebywali poza gospodarzem dwaj 24-latkowie. Jeden z nich posiadał przy sobie blisko gram mefedronu. Użytkownik mieszkania najwyraźniej nie spodziewał się wizyty policjantów, gdyż nie posprzątał, a na stole leżał susz roślinny, biały proszek
i skrystalizowana substancja. Wstępne badanie wykazało, że policjanci przejęli ponad 200 gramów amfetaminy, ponad 11 gramów marihuany i ponad 57 gramów mefedronu. Szereg czynności procesowych pozwolił na zebranie materiału dowodowego, pozwalającego na przedstawienie zarzutu handlu narkotykami 34-letniemu mężczyźnie.

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast na 12 lat do więzienia może trafić osoba zajmująca się handlem narkotykami.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Aneta PałkowskaTreść komentarza: Milgamma w zastrzykach seriami co 2 mc. Zdiagnozowaną miałam neuroboleriozę, bolerioze z Lyme, trzęsły mi się ręce, miałam zaniki pamięci, jąkałam się. Odejmowało mi kończyny, leczyłam sie nano badziewiem, ziołami, protokołami, wydałam fortune, ap pomogły mi dopiero te zastrzyki od neurologa. Dochodzenie do siebie zajęło mi rokData dodania komentarza: 24.05.2022, 18:19Źródło komentarza: Autor komentarza: VendettaTreść komentarza: A ty skąd jesteś? Jeśli z Polski to żenujące, że tak składasz zdania. Do podstawówki z powrotem marsz!Data dodania komentarza: 22.05.2022, 07:22Źródło komentarza: Autor komentarza: Wacław KondrakiewiczTreść komentarza: Na naszym Pomniku Nekropolii Kresowych w Świebodzinie także upamiętniono Bitwę pod Monte Casino już w 2005 r ❤ : https://www.facebook.com/%C5%9Awiebodzi%C5%84ski-Zwi%C4%85zek-Kresowian-Organizacja-Po%C5%BCytku-Publicznego-100238836765455/?ref=pages_you_manageData dodania komentarza: 21.05.2022, 21:54Źródło komentarza: Autor komentarza: ZnawcaTreść komentarza: Zaczyna się piani Ukraińcy to plaga myślom że dom w ukrainieData dodania komentarza: 21.05.2022, 18:31Źródło komentarza: Autor komentarza: DawidTreść komentarza: Proszę rodzinę dziecka o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890Data dodania komentarza: 18.05.2022, 16:31Źródło komentarza: Autor komentarza: hmmmTreść komentarza: Zero komentarzy pod tak drażliwym tematem...hmmm...ciekawe, ciekawe...Data dodania komentarza: 15.05.2022, 18:15Źródło komentarza:
Reklama