Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

UKS Siódemka Bielawa oficjalnym partnerem Śląska Wrocław

7 maja trener UKS "Siódemka" Bielawa Michał Gendera oficjalnie odebrał certyfikat partnerskiego klubu WKS Śląsk Wrocław. To ogromne wyróżnienie znaleźć się w gronie skupiającym najlepsze kluby i akademie piłkarskie z Dolnego Śląska.
UKS Siódemka Bielawa oficjalnym partnerem Śląska Wrocław

Celem projektu jest zawiązanie ścisłej współpracy wśród klubów oraz stworzenie warunków do kreowania przyszłych mistrzów reprezentujących Akademię Piłkarską WKS Śląsk Wrocław i WKS Śląsk Wrocław, a w przyszłości barwy narodowe.
To właśnie w małych klubach, takich jak UKS Siódemka, najczęściej odkrywane są talenty, to właśnie tutaj zaczynają się piłkarskie marzenia, a zwycięstwa i porażki stają się częścią sukcesu. To przecież często my dbamy o holistyczny rozwój naszych najmłodszych, skupiając się na tym, aby w pierwszej kolejności stali się dobrymi ludźmi, a następnie dobrymi piłkarzami.
Cieszymy się, że jeden z największych i najbardziej zasłużonych klubów w Polsce dostrzegł naszą pracę i umożliwia nam dalszy rozwój, abyśmy byli jeszcze mocniejsi i wytrwalsi w działaniu.
Uroczystość połączona była z jubileuszem zdobycia Mistrzostwa Polski przez drużynę WKS Śląsk Wrocław w 2012 roku, a na murawie wrocławskiego stadionu rozegrany został mecz WKS Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin, zakończony remisem 1:1.Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama