Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dziecięcy Mundial z UKS Siódemka Bielawa

W środę, 4 maja, na boisku w Bielawie rozegrany został Dziecięcy Mundial. W imprezie wzięło udział 44 zawodników z powiatu dzierżoniowskiego, którzy podzieleni zostali na osiem reprezentacji różnych zakątków świata! Na boisku mogliśmy oglądać reprezentację: Brazylii, Francji, Polski, Czech, Meksyku, Holandii, Portugalii i Niemiec.
Dziecięcy Mundial z UKS Siódemka Bielawa

W pierwszej kolejności odbyło się wyprowadzenie drużyn, przy oficjalnych hymnach każdego kraju, a następnie każdy z kapitanów wziął udział w losowaniu grup. Kiedy już każda drużyna wiedziała z kim będzie rywalizować, rozpoczęła się walka o każdą bramkę! Kiedy tablica zapełniła się już wynikami, rozpoczęła się seria rzutów karnych! Po zaciętej walce Aleksa Góreckiego i Michała Kaptura, Aleks okazał się zwycięzcą tej walki i otrzymał piłkę, którą rozegrane zostaną mecze podczas zbliżających się Mistrzostw Świata w Katarze!
 

Wręczenie nagród odbyło się przy udziale Starosty Dzierżoniowskiego Andrzeja Bolisęgi, który wręczył wszystkim uczestnikom pamiątkowy medal oraz słodką niespodziankę! Dziękujemy wszystkim za udział w Dziecięcym Mundialu, w szczególności dzieciom i ich rodzicom, którzy dzielnie dopingowali swoje pociechy. Do zobaczenia podczas kolejnych wydarzeń sportowych!
 

Zadanie Dziecięcy Mundial było współfinansowane ze środków Powiatu Dzierżoniowskiego.
 Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama