Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Poważne konsekwencje za przekroczenie prędkości o 84km/h

Mężczyzna, który jechał z prędkością 154 km/h w terenie zabudowanym, otrzymał mandat karny na kwotę 2500 złotych. Policjanci dodatkowo nałożyli 10 pkt karnych i zatrzymali prawo jazdy.
Poważne konsekwencje za przekroczenie prędkości o 84km/h

29 kwietnia, na ulicy Batalionów Chłopskich policjanci Wydziału Ruchu Drogowego pełnili służbę z urządzeniem do pomiaru prędkości. Tuż po 10:00 dokonali pomiaru nadjeżdżającemu audi. Kierujący pędził 154km/h, gdzie obowiązywało ograniczenie do 70 km/h. Funkcjonariusz dał sygnał do zatrzymania. Kierowcą okazał się 31-latek mieszkający w naszym powiecie. Na mężczyznę nałożono mandat: za przekroczenie prędkości w wysokości 2500 złotych. To nie był koniec problemów niefrasobliwego kierowcy. Policjanci zatrzymali prawo jazdy, oraz na konto „pirata drogowego” przypisano 10 pkt karnych.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LokatorTreść komentarza: Na klatkach pali sie w dzień swiatlo na os rozanym blok nr5, czy tylko sie prezesi dogadali między sobą. Juz dwa razy zglaszalem , raz tauron byl i teraz pali się jeszcze dluzej w dzień. To tak specjalnie?Data dodania komentarza: 2.02.2026, 09:42Źródło komentarza: Spółdzielnia Mieszkaniowa w Dzierżoniowie: 567 nowych mieszkań w 18 lat!Autor komentarza: EmerytTreść komentarza: Brawo Adam za super materiał, czekam na następne filmy TS ,pan Jan ma nie samo witą wiedze historycznąData dodania komentarza: 1.02.2026, 20:11Źródło komentarza: Bielawa - zapomniana historia - Pałac BielawaAutor komentarza: OgienTreść komentarza: Szkoda dzieciaka oby wyszedł szybko z tegoData dodania komentarza: 24.01.2026, 19:46Źródło komentarza: Sekundy decydowały o życiu. Odwaga policjantki uratowała 15-latkaAutor komentarza: LakiTreść komentarza: Szkoły da dzieciaka oby wyszedł z tego szybkoData dodania komentarza: 24.01.2026, 19:45Źródło komentarza: Sekundy decydowały o życiu. Odwaga policjantki uratowała 15-latkaAutor komentarza: falconeTreść komentarza: Brawo Panie Gancarz, Jeszcze tylko Zmobilizować wycieczki dla szkół z całego Dolnego Śląska do Srebrnej Góry jako zajęcia z HistoriiData dodania komentarza: 19.01.2026, 14:11Źródło komentarza: „Dolny Śląsk na dobrych torach”. Samorząd województwa zapowiada kolejową ofensywę inwestycyjnąAutor komentarza: CiekawostkaTreść komentarza: Kominiarz w styczniu chodził i sprawdzał....Data dodania komentarza: 18.01.2026, 21:57Źródło komentarza: Dzierżoniów, interwencja strażaków na Nowowiejskiej
Reklama