Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Areszt dla mężczyzny, który dokonywał kradzieży, w tym z włamaniem i rozbójniczej

Policjanci powiatu dzierżoniowskiego ustalili sprawcę, który tylko w kwietniu dokonał szeregu kradzieży. Mężczyzna nie ograniczał się do jednego sposobu zaboru cudzej własności, nie wahał się nawet przed stosowaniem przemocy, aby utrzymać się w jej posiadaniu. Sąd zastosował wobec złodzieja areszt na okres trzech miesięcy.
Areszt dla mężczyzny, który dokonywał kradzieży, w tym z włamaniem i rozbójniczej

22-letni mężczyzna, w okresie od 15 do 21 kwietnia dopuścił się popełnienia sześciu przestępstw. Można powiedzieć, że z kradzieży uczynił sobie źródło utrzymania. Nie ograniczał się do dokonywania czynów zabronionych w podobny sposób.

15 kwietnia dokonał kradzieży w jednym z bielawskich sklepów, powodując straty w wysokości 572 złotych.

W nocy z 17 na 18 kwietnia, z niezabezpieczonego samochodu zaparkowanego w Dzierżoniowie zabrał kurtkę wartości 600 złotych.

Kolejnej nocy w ten sam sposób wszedł w posiadanie lasera budowlanego wartości 700 złotych.

W okresie od 21 do 23 kwietnia, z korytarza piwnicznego ukradł rower tej samej wartości.

24 kwietnia włamał się do pomieszczeń biurowca, gdzie dokonał zaboru gotówki oraz telefonu komórkowego, słuchawek i alkoholu, powodując łączną stratę w wysokości 2890 złotych.

Złodziej aby utrzymać się w posiadaniu łupów był nawet gotów stosować przemoc. Do takiej sytuacji doszło 21 kwietnia, kiedy kradzieży w bielawskiej galerii, próbowali zapobiec pracownik ochrony i przypadkowa osoba.

Policjanci ustalili dane sprawcy wszystkich wyżej opisanych kradzieży i zebrali materiał dowodowy, na podstawie którego Sąd miał podstawę do zastosowania trzymiesięcznego aresztu. W związku z tym, iż mężczyzna był już skazywany za przestępstwa przeciwko mieniu będzie odpowiadał jako recydywista, a pobyt w więzieniu może trwać nawet 15 lat.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rodzicTreść komentarza: Szkoda że skatepark zamknięty...dzieci uwielbiały to miejsce, już od maja, czerwca jak tylko robiło się ciepło, gromadziły się tam tłumnie i nie potrzeba było organizować im żadnych ekstra atrakcji...a teraz, gdy już wakacje pełną parą, skatepark nadal zamknięty...ja rozumiem - modernizacje itd, ale przecież można to robić po sezonie, a nie teraz...włóczą się teraz po osiedlu, po parku, po polach, rodzice denerwują się, bo kiedyś było wiadomo gdzie są i że są bezpieczne, a teraz...nie mogą sobie znaleźć miejsca...duży minus dla władz miastaData dodania komentarza: 29.06.2022, 18:55Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: OnaTreść komentarza: Kim jest kierowcą coś wiadomo ?Data dodania komentarza: 29.06.2022, 10:45Źródło komentarza: Uderzył w drzewo i inny pojazd oraz zbiegłAutor komentarza: zxncTreść komentarza: dzik, nie dzik prawie zabił 4 młodych ludzi i swojego kolezkeData dodania komentarza: 29.06.2022, 08:40Źródło komentarza: Uderzył w drzewo i inny pojazd oraz zbiegłAutor komentarza: fraTreść komentarza: to nie pasażer to dzik :))Data dodania komentarza: 29.06.2022, 07:32Źródło komentarza: Uderzył w drzewo i inny pojazd oraz zbiegłAutor komentarza: abcTreść komentarza: nie wymijal pieszej tylko wyprzedzał volkswagena. Był pijany i naćpany!Data dodania komentarza: 29.06.2022, 00:32Źródło komentarza: Uderzył w drzewo inny pojazd oraz zbieg z miejscaAutor komentarza: Zarzycka EwelinaTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za basen, przyda się na zimęData dodania komentarza: 28.06.2022, 23:49Źródło komentarza: W Pieszycach basen napełnia się wodą
Reklama