Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kupuj Lokalnie w Dzierżoniowie - działamy dalej!

Kampania "Kupuj Lokalnie" powstała w 2021 roku z inicjatywy Dzierżoniowskiej Rady Przedsiębiorców, działającej przy Burmistrzu Dzierżoniowa. Spotkała się z dużym zainteresowaniem przedsiębiorców i mieszkańców. Z tej formy promocji skorzystało 67 przedsiębiorców, a posty z informacjami o lokalnych przedsiębiorcach dotarły do kilkuset tysięcy odbiorców.
Kupuj Lokalnie w Dzierżoniowie - działamy dalej!

Kryzys wywołany przez pandemię COVID-19 uderzył w pierwszej kolejności w najmniejszych przedsiębiorców. Kampania „Kupuj lokalnie” miała na celu solidarnościowe działanie, aby poprzez dziania promocyjne i edukacyjne uchronić małe biznesy przed zamknięciem. Obecnie w związku z działaniami wojennymi na Ukrainie oraz napływem uchodźców z tego kraju, chcemy również okazać wsparcie tym przedsiębiorcom, którzy tworzą miejsca pracy dla obywateli Ukrainy. Bardzo ważne jest również utrwalanie lokalnego patriotyzmu zakupowego wśród mieszkańców Dzierżoniowa. Dlatego też zdecydowaliśmy o kontynuacji Kampanii Kupuj Lokalnie w Dzierżoniowie.

Cel kampanii:

  • wsparcie lokalnego biznesu poprzez zachęcanie mieszkańców Dzierżoniowa do kupowania produktów wytworzonych u lokalnych producentów, do kupowania w lokalnych sklepach i do korzystania z usług lokalnych przedsiębiorców,
  • bezpłatna promocja dzierżoniowskich firm w witrynie informacyjnej na Facebooku @InvestInDzierzoniow oraz na stronie internetowej Invest in Dzierżoniów,
  • edukacja ekonomiczna mieszkańców - uświadomienie mieszkańcom, że pieniądze „zostawiane” w Dzierżoniowie wzmacniają gospodarkę ich miasta,
  • propagowanie patriotyzmu konsumenckiego wśród mieszkańców.

Odbiorcy kampanii

Kampania skierowana jest do osób fizycznych i prawnych prowadzących w Dzierżoniowie działalność gospodarczą (rozumianą jako oferowanie na rynku towarów bądź świadczenie na nim usług) oraz mieszkańców z terenu Dzierżoniowa.

Oznaczenie firmy – naklejki i plakaty

Naklejki do oznaczenia firmy oraz plakaty informujące o kampanii „Kupuj lokalnie w Dzierżoniowie” można pobrać w Biurze Promocji dzierżoniowskiego urzędu miasta.

Czas trwania kampanii

Czas trwania kampanii: od 2021 roku do odwołania

Jak można włączyć się w kampanię „Kupuj Lokalnie w Dzierżoniowie”?

Kupując produkty i usługi od lokalnych przedsiębiorców możemy mieć wpływ na sytuację w naszym otoczeniu. Wzmacniamy lokalną gospodarkę i pozwalamy utrzymać miejsca pracy, dzięki czemu przyczyniamy się także do wzrostu ilości podatków, które zostają w naszej małej ojczyźnie, a tym samym wpływamy pośrednio na zapewnienie dostępności lepszych usług społecznych. 

Aby wesprzeć wybranego przedsiębiorcę lub zgłosić własną firmę, wystarczy:

  • zrobić zdjęcie u lokalnego przedsiębiorcy lub w swojej firmie (max. 5 zdjęć, najlepiej w poziomie),
  • przygotować krótką informację o polecanym przedsiębiorcy lub o swojej firmie: nazwa firmy, imię i nazwisko właściciela, adres firmy, numeru telefonu, asortyment, adres strony internetowej www, link do Facebooka,
  • zdjęcia wraz z opisem należy przesłać na adres e-mail: [email protected].

Zdjęcia wraz z informacjami o firmie zostaną opublikowane na Facebooku @InvestinDzierżoniów. Informacja o firmie wraz z linkiem do jej strony internetowej lub Facebooka zostanie zamieszczona na stronie internetowej Invest in Dzierżoniów.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: cetepeTreść komentarza: znaleś tego kogoś osobiście ze jesteś w stanie oceniać? A nie, czekaj. Typowe polaczkowanie.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 01:38Źródło komentarza: Śmierć w BMW po zderzeniu czołowym z ciężarówką na "ósemce"Autor komentarza: RozważnyTreść komentarza: I bardzo dobrze, kolejnego głupka mniej, sami się eliminują.Dac im tylko BMW🤣🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 01.07.2022, 19:49Źródło komentarza: Śmierć w BMW po zderzeniu czołowym z ciężarówką na "ósemce"Autor komentarza: JaTreść komentarza: Ale oko wymalowaneData dodania komentarza: 01.07.2022, 14:36Źródło komentarza: Wjechała w barierki koło urzęduAutor komentarza: ...Treść komentarza: A wprowadzone opłaty za plaże spowodowały że dzieci nie korzystają z niej, gdyż np. rodzice uznali że nie będą się upokarzać i wyrabiać karty bielawianina, wychodząc z założenia, że dzieci i tak jej nie będą ze sobą wozić lub jeśli już to szybką zgubią. Co robią dzieci/młodzież? Pływają przy wyspie, przy brzegu od strony kempingu, gdzie nikt ich nie pilnuje i od razu jest głęboko i niebezpiecznie. Uskuteczniają tam skoki na główkę, podtapianie, pływanie z wyspy na brzeg... a przecież nie wszyscy są wytrawnymi pływakami. Kiedyś skupiały się na strzeżonej plaży i był nad nimi nadzór. Ja rozumiem, że Pana dzieci panie burmistrzu już są dorosłe lub prawie dorosłe i że pana ten problem nie rusza, ale nas rusza i to bardzoData dodania komentarza: 01.07.2022, 13:54Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: taaTreść komentarza: Miał być otwarty 1 lipcaData dodania komentarza: 01.07.2022, 13:14Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: rodzicTreść komentarza: Szkoda że skatepark zamknięty...dzieci uwielbiały to miejsce, już od maja, czerwca jak tylko robiło się ciepło, gromadziły się tam tłumnie i nie potrzeba było organizować im żadnych ekstra atrakcji...a teraz, gdy już wakacje pełną parą, skatepark nadal zamknięty...ja rozumiem - modernizacje itd, ale przecież można to robić po sezonie, a nie teraz...włóczą się teraz po osiedlu, po parku, po polach, rodzice denerwują się, bo kiedyś było wiadomo gdzie są i że są bezpieczne, a teraz...nie mogą sobie znaleźć miejsca...duży minus dla władz miastaData dodania komentarza: 29.06.2022, 18:55Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!
Reklama