Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Puchar Sudetów w biegach górskich 8 maja w Polanicy – Zdroju!

8 maja w Polanicy – Zdroju zaczynamy tegoroczny cykl Puchar Sudetów Super Bieg. Kłodzkie uzdrowisko będzie gościło VII Półmaraton Górski Polanica – Zdrój i VII Dziesiątkę Staropolanki.
Puchar Sudetów w biegach górskich 8 maja w Polanicy – Zdroju!

Wszyscy mamy nadzieję, że po dwóch latach pandemii świat biegów górskich również wróci do normalności i już bez żadnych przeszkód będziemy mogli się spotykać na kolejnych biegowych imprezach.

Póki co, 8 maja, organizatorzy zapraszają na pierwszą edycję cyklu Puchar Sudetów Super Bieg, który potrwa w tym sezonie do 1 października, kiedy to spotkamy się na edycji finałowej Interferie Run w Szklarskiej Porębie.

Oczywiście wracamy w tym roku do rywalizacji w klasyfikacji generalnej na obu dystansach – zarówno w kategoriach wiekowych, jak i w klasyfikacji open oraz w kategoriach drużynowych.

Wraca też możliwość skorzystania ze zniżkowych pakietów – do 30 kwietnia można wykupić pakiet 3 lub 4 dowolnych startów w cyklu oraz pakiet wszystkich 5 biegów. Wszystko to oczywiście w promocyjnej cenie.

Zapisy indywidualne na polanicki bieg cały czas są możliwe online: https://online.datasport.pl/zapisy/sb2022/index.php

Przed każdym biegiem, a więc również przed tym w Polanicy – Zdroju, najniższe wpisowe obowiązuje do 14 dni przed startem, potem kolejny próg do 7 dni przed startem, a przez ostatni tydzień, z dniem startu włącznie zapłacimy 100 PLN za „dychę” i 110 PLN za półmaraton.

Pierwszy weekend po długim majowym weekendzie to Aktywny Weekend w Polanicy – Zdroju. W sobotę Polanica kolejny raz przywita uczestników największego w Polsce cyklu maratonów MTB – Bike Maraton, a w niedzielę na trasę wkroczą biegacze górscy.

Start obu biegów w niedzielę, 8 maja o godzinie 11:00.

Odbiór numerów w biurze zawodów będzie możliwy już w sobotę od godz. 17:00 do 20:00 (po zakończeniu Bike Maratonu).

W niedzielę biuro startuje od godziny 8:00.

 

Więcej o cyklu i pozostałych biegach organizowanych na Dolnym Śląsku przez Grabek Promotion: https://superbieg.pl/

 

Kolejne spotkanie z Super Biegiem i Pucharem Sudetów nastąpi 17 lipca w Bielawie, gdzie oprócz „dychy” i półmaratonu można będzie również spróbować swoich sił w kolejnej edycji Ultra Sowy.

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: cetepeTreść komentarza: znaleś tego kogoś osobiście ze jesteś w stanie oceniać? A nie, czekaj. Typowe polaczkowanie.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 01:38Źródło komentarza: Śmierć w BMW po zderzeniu czołowym z ciężarówką na "ósemce"Autor komentarza: RozważnyTreść komentarza: I bardzo dobrze, kolejnego głupka mniej, sami się eliminują.Dac im tylko BMW🤣🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 01.07.2022, 19:49Źródło komentarza: Śmierć w BMW po zderzeniu czołowym z ciężarówką na "ósemce"Autor komentarza: JaTreść komentarza: Ale oko wymalowaneData dodania komentarza: 01.07.2022, 14:36Źródło komentarza: Wjechała w barierki koło urzęduAutor komentarza: ...Treść komentarza: A wprowadzone opłaty za plaże spowodowały że dzieci nie korzystają z niej, gdyż np. rodzice uznali że nie będą się upokarzać i wyrabiać karty bielawianina, wychodząc z założenia, że dzieci i tak jej nie będą ze sobą wozić lub jeśli już to szybką zgubią. Co robią dzieci/młodzież? Pływają przy wyspie, przy brzegu od strony kempingu, gdzie nikt ich nie pilnuje i od razu jest głęboko i niebezpiecznie. Uskuteczniają tam skoki na główkę, podtapianie, pływanie z wyspy na brzeg... a przecież nie wszyscy są wytrawnymi pływakami. Kiedyś skupiały się na strzeżonej plaży i był nad nimi nadzór. Ja rozumiem, że Pana dzieci panie burmistrzu już są dorosłe lub prawie dorosłe i że pana ten problem nie rusza, ale nas rusza i to bardzoData dodania komentarza: 01.07.2022, 13:54Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: taaTreść komentarza: Miał być otwarty 1 lipcaData dodania komentarza: 01.07.2022, 13:14Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: rodzicTreść komentarza: Szkoda że skatepark zamknięty...dzieci uwielbiały to miejsce, już od maja, czerwca jak tylko robiło się ciepło, gromadziły się tam tłumnie i nie potrzeba było organizować im żadnych ekstra atrakcji...a teraz, gdy już wakacje pełną parą, skatepark nadal zamknięty...ja rozumiem - modernizacje itd, ale przecież można to robić po sezonie, a nie teraz...włóczą się teraz po osiedlu, po parku, po polach, rodzice denerwują się, bo kiedyś było wiadomo gdzie są i że są bezpieczne, a teraz...nie mogą sobie znaleźć miejsca...duży minus dla władz miastaData dodania komentarza: 29.06.2022, 18:55Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!
Reklama