Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Specjalna majówkowa oferta Kolei Dolnośląskich. Na jednym bilecie przez 6 dni

Majowa oferta „Weekend z KD” to kolejna odsłona popularnej promocji przewoźnika, która umożliwia podróżowanie na jednym bilecie przez cały weekend, wraz z dniem poprzedzającym go oraz następującym po nim. W najbliższy weekend oferta Kolei Dolnośląskich będzie obowiązywać już od poniedziałku, 29 kwietnia aż do środy, 4 maja.
Specjalna majówkowa oferta Kolei Dolnośląskich. Na jednym bilecie przez 6 dni

Tegoroczna majówka to doskonała szansa do odwiedzenia zakątków Dolnego Śląska. Dlatego postanowiliśmy wydłużyć obowiązywanie ”Weekendu z KD” o dodatkowe dni, aż do środy, dając Dolnoślązakom szansę na wygodne podróże w jeszcze korzystniejszej cenie. Szczególnie gorąco polecam okolice Milicza ze wspaniałymi trasami rowerowymi, Szklarską Porębę i pobliskie górskie szlaki czy przygraniczne czeskie miejscowości, które cieszą się niesłabnącą popularnością – zachęca Bartłomiej Rodak, rzecznik prasowy Kolei Dolnośląskich.

Każdy pasażer kupujący bilet „Weekend z KD” w cenie 49 złotych będzie mógł skorzystać z nieograniczonej liczby przejazdów pociągami Kolei Dolnośląskich. Oferta będzie obowiązywać na przejazdy od godz. 18 w piątek, 29 kwietnia, aż do godz. 6 w środę, 4 maja.

Nie jest to jednak jedyna promocja przygotowana przez dolnośląskiego przewoźnika. Już od 29 kwietnia turyści zwiedzający Dolny Śląsk będą mogli skorzystać z dodatkowej możliwości w ramach oferty biletu zintegrowanego, która zostanie rozszerzona o nowe bilety jednorazowe. Pasażerowie będą mogli dotrzeć komunikacją publiczną do kolejnych atrakcji w regionie, do których nie dojeżdżają pociągi. W ramach jednego biletu część trasy zostanie pokonana pociągiem, natomiast druga połowa – autobusem partnerskich przewoźników. Dzięki takiemu rozwiązaniu podróżni będą mogli dotrzeć m.in. do Karpacza, Świeradowa Zdroju czy europejskiej perły baroku – Sanktuarium w Krzeszowie.

Trzy nowe rodzaje biletów – Karkonoski, Izerski i Kamiennogórski – można nabyć w pociągach i autobusach przewoźnika u konduktora, a od 5 maja bilety zintegrowane będą dostępne także w kasach. Już od piątku, 29 kwietnia, za pośrednictwem platformy KOLEO będzie można nabyć także bilety na „Pociąg do kultury”, dotychczas niedostępne w tym kanale sprzedaży.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama