Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Trzy osoby aresztowane w sprawie zabójstwa małżeństwa z Kudowy-Zdroju

W środę 20 kwietnia policja znalazła w jednym z mieszkań w Kudowie-Zdroju zwłoki kobiety i mężczyzny. Wstępne wyniki sekcji wykazały, iż starsze małżeństwo zostało zamordowane. „Przyczyną zgonu były rany postrzałowe" – powiedział PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Świdnicy, Tomasz Orepuk. Dodał, że ciała ofiar były "w stanie rozkładu", a małżeństwo zostało zastrzelone w swoim mieszkaniu 18 stycznia tego roku.
Trzy osoby aresztowane w sprawie zabójstwa małżeństwa z Kudowy-Zdroju

Orepuk poinformował, że wobec trzech osób podejrzany w śledztwie dotyczącym zabójstwa, Sąd Rejonowy w Kłodzku zastosował trzymiesięczny areszt. „Zarzut zabójstwa dwójki osób prokurator postawił 41-letniej córce pokrzywdzonych oraz jej 19-letniej znajomej. Obu kobietom zarzuca się, że działając wspólnie i w porozumieniu dokonały zabójstwa dwójki pokrzywdzonych używając broni palnej” – powiedział PAP rzecznik świdnickiej prokuratury. Dodał, że podejrzane w składanych wyjaśnieniach potwierdziły swój udział w zbrodni.

Zarzuty w tej sprawie śledczy postawili również 53-letniemu mieszkańcowi Kudowy-Zdroju. Mężczyzna podejrzany jest o pomocnictwo w zabójstwie oraz nielegalne posiadanie broni i amunicji. Według prokuratury miał on dostarczyć kobietom broń, którą użyły one do zabójstwa starszego małżeństwa.

źródło: PAP


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama