Już po raz IV w sali koncertowej Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury odbyła się konferencja z okazji Międzynarodowego Dnia Matki Ziemi pod hasłem: „Czysta woda w każdym kranie, tylko czyste ścieki do rzeki”.
Telewizja Sudecka
21.04.2022 13:39
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze