Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego surowo potraktowali „pirata drogowego”

Funkcjonariusze dzierżoniowskiej drogówki stanowczo zareagowali na niebezpieczny manewr kierującego audi. Dalsze czynności przeprowadzone przez funkcjonariuszy zakończyły się mandatem w wysokości 2500 złotych i 15 punktami karnymi.
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego surowo potraktowali „pirata drogowego”

 

13 kwietnia policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, pełnili służbę z wykorzystaniem nieoznakowanego radiowozu, z zamontowanym wideorejestratorem. Jadąc drogą krajową numer 8 zauważyli, że mężczyzna wykonał manewr wyprzedzania na oznakowanym przejściu dla pieszych. Jednocześnie kierowca złamał przepisy, przekraczając podwójną linię ciągłą będącą znakiem poziomym i nie zastosował się do zakazu wyprzedzania umieszczonego na znaku pionowym. Takie zachowanie stwarza realne zagrożenie dla utraty zdrowia, a nawet życia innych uczestników ruchu drogowego. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane. Policjanci zatrzymali kierowcę audi.

W związku z zaistniałą sytuacją na „pirata drogowego” został nałożony mandat w wysokości 2500 złotych i 15 punktów karnych.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama