Kolejne zwycięstwo Bielawianki na własnym boisku II ligi kobiet

Za nami kolejny mecz w ramach rozgrywek 2 Ligii kobiet. Bielawianki gościły na własnym stadionie zespół z Kielc. Mecz mógł się podobać kibicom, bo padło aż 7 bramek. Pierwsza piłka trafiła do siatki w 15 minucie meczu, na kolejne nie trzeba było długo czekać, bo kolejno w 17 i 18 minucie bramki strzeliła Sonia Nierychło kompletując tym samym dublet. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:0. A bramki strzelały jeszcze Tylak i Brzeska.

W drugiej połowie kibice musieli trochę poczekać na bramki, bo dopiero w 71’ piłkę w siatce umieściła Tylak. Od wznowienia gry przez przyjezdne po stracie piątego gola Tylak z dystansu ponownie umieszcza piłkę w bramce i mieliśmy już 6:0. Ostatnią bramkę dla zespołu zdobyła Maria Gródka, dla której było to pierwsze ligowe trafienie. Mecz zakończył się wynikiem 7:0. Natomiast Nasze dziewczyny czeka kolejny mecz wyjazdowy, który zagrają z Unią Lublin. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 14:30.