Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Unikając czołówki wypadł z "ósemki"

12 kwietnia przed godziną 13:00 doszło do zdarzenia drogowego na 91 km DK8. Na skrzyżowaniu, przy zjeździe do Jordanowa Śl. zderzyły się trzy pojazdy. W pojazdach podróżowało siedem osób z czego jedna została poszkodowana, której na miejscu pomocy udzielił zespół pogotowia ratunkowego. Na miejscu pracowały zastępy PSP z Kątów Wrocławskich, Strzelina, OSP z Jordanowa Śl. i policja. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.
Unikając czołówki wypadł z "ósemki"

Do zdarzenia najprawdopodobniej doszło gdy pierwszy pojazd w poruszającej się kolumnie  w kierunku Kłodzka zamierzał wykonać lewoskręt. Jadący za nim kierujący BMW wyhamował ale jadący za nim bus marki Renault chcąc uniknąć zderzenia z poprzedzającym pojazdem zjechał na środek drogi po której poruszał się prawidłowo pojazd marki Iveco przewożący odpady.  Kierowca chcąc uniknąć zderzenia, hamując zjechał maksymalnie na pobocze, gdzie przewożony ładunek spowodował że pojazd wypadł z drogi i dachował.

 Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama