Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

#Praca dla wyjątkowych

#PdW to nazwa projektu dla dorosłych osób z niepełnosprawnościami, które chcą nauczyć się czegoś nowego i spróbować swoich sił w pracy i zarobić trochę pieniędzy. Środki na realizację projektu Fundacja Wałbrzych 2000 i Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej otrzymały z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 i Europejskiego Funduszu Społecznego.
#Praca dla wyjątkowych

Do udziału w bezpłatnym projekcie – mówi Magda Zywar, kierowniczka projektu – zapraszamy osoby z niepełnosprawnościami z 6 powiatów: dzierżoniowskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, świdnickiego, wałbrzyskiego i Miasta Wałbrzych. Gwarantujemy zdobycie nowych umiejętności, możliwość podjęcia pracy, a przede wszystkim dużo dobrej zabawy w miłym towarzystwie.

W programie projektu znalazły się:

 Indywidualne spotkania z doradcą zawodowym i pośrednikiem pracy

 Wyjazd integracyjny na warsztaty umiejętności społecznych

 Grupowe zajęcia rozwijające kompetencje społeczne

 Szkolenia zawodowe pozwalające zdobycie nowych umiejętności i kwalifikacji

 Kurs komputerowy umożliwiający zdobycie Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych

 6-miesięczny płatny staż z możliwością zatrudnienia

 Bezpłatne porady prawne oraz wsparcie psychologa i terapeuty

 Zatrudnienie wspomagane przez trenera pracy i asystenta osoby z niepełnosprawnościami.

Udział w projekcie przynosi także wymierne korzyści finansowe – nie mniej niż 10 tysięcy zł stypendiów (szkoleniowych i stażowych) dla każdego uczestnika. A ponadto:

 Zwrot kosztów dojazdu na warsztaty, szkolenia, kursy i staż

 Wyżywienie w trakcie warsztatów, szkoleń i kursów

 Badanie lekarskie przed rozpoczęciem stażu

 Składki ZUS od stypendiów szkoleniowych i wynagrodzenia za staż

 Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Zainteresowanych zapraszamy do Biura Projektu: Fundacja Wałbrzych 2000 ul. Wrocławska 53 Wałbrzych, tel. 74 843 45 62, email: [email protected]

Szczegółowych informacji udziela Magda Zywar tel. 604 431 722 [email protected]


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SzczypawTreść komentarza: Możliwe że dostał syndromu nagłej śmierci doroslegoData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:41Źródło komentarza: Śmierć w BMW po zderzeniu czołowym z ciężarówką na "ósemce"Autor komentarza: cetepeTreść komentarza: znaleś tego kogoś osobiście ze jesteś w stanie oceniać? A nie, czekaj. Typowe polaczkowanie.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 01:38Źródło komentarza: Śmierć w BMW po zderzeniu czołowym z ciężarówką na "ósemce"Autor komentarza: RozważnyTreść komentarza: I bardzo dobrze, kolejnego głupka mniej, sami się eliminują.Dac im tylko BMW🤣🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 01.07.2022, 19:49Źródło komentarza: Śmierć w BMW po zderzeniu czołowym z ciężarówką na "ósemce"Autor komentarza: JaTreść komentarza: Ale oko wymalowaneData dodania komentarza: 01.07.2022, 14:36Źródło komentarza: Wjechała w barierki koło urzęduAutor komentarza: ...Treść komentarza: A wprowadzone opłaty za plaże spowodowały że dzieci nie korzystają z niej, gdyż np. rodzice uznali że nie będą się upokarzać i wyrabiać karty bielawianina, wychodząc z założenia, że dzieci i tak jej nie będą ze sobą wozić lub jeśli już to szybką zgubią. Co robią dzieci/młodzież? Pływają przy wyspie, przy brzegu od strony kempingu, gdzie nikt ich nie pilnuje i od razu jest głęboko i niebezpiecznie. Uskuteczniają tam skoki na główkę, podtapianie, pływanie z wyspy na brzeg... a przecież nie wszyscy są wytrawnymi pływakami. Kiedyś skupiały się na strzeżonej plaży i był nad nimi nadzór. Ja rozumiem, że Pana dzieci panie burmistrzu już są dorosłe lub prawie dorosłe i że pana ten problem nie rusza, ale nas rusza i to bardzoData dodania komentarza: 01.07.2022, 13:54Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: taaTreść komentarza: Miał być otwarty 1 lipcaData dodania komentarza: 01.07.2022, 13:14Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!
Reklama