Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bieg Marzanny – Góry Sowie

Tak kolorowego wydarzenia w Górach Sowich jeszcze nie było. Specjalnie dla wszystkich amatorów rekreacji w ruchu Stowarzyszenie Turystyczne Gmin Gór Sowich organizuje Bieg Marzanny - Góry Sowie.
Bieg Marzanny – Góry Sowie

Wykorzystując potencjał naturalnego piękna Gór Sowich przemierzymy wspólnie trasę Niedźwiedź - startujemy z Przełęczy Jugowskiej, a metę zobaczymy na Kozim Siodle.
https://mapa-turystyczna.pl/route/4980

Start uświetni nam przegląd wiosennej piosenki w wykonaniu Bielawskiej Kapeli.
To wydarzenie jest przeznaczone dla każdego, zapraszamy dzieci, dorosłych i seniorów, bieg nie jest organizowany w rywalizacji czasowej, trasę można przejść, przebiec, przejechać, forma pokonania trasy jest dowolna.  
Jest tylko jeden warunek: przychodzimy w akcentach wiosennych, więc startujące Panie zapraszamy do założenia wianków, a Panów - może jakiś kwiatowy akcent? 

Tak naprawdę jest to pełną dowolność, ma być kolorowo i wesoło. Dla tych, którzy zapomną wiosennych elementów będziemy mieli małe ozdoby.
Bieg Marzanny - Góry Sowie jest wydarzeniem bezpłatnym, pierwsze 100 osób otrzyma pamiątkowy medal za udział.

Po biegu zachęcamy do wzięcia ze sobą worków, posprzątamy za sobą, a może i za kimś dbając o porządek w Górach Sowich?

 

Spotkajmy się 30 kwietnia na Przełęczy Jugowskiej, startujemy punktualnie o godzinie 10:00.

Serdecznie zapraszamy!


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rodzicTreść komentarza: Szkoda że skatepark zamknięty...dzieci uwielbiały to miejsce, już od maja, czerwca jak tylko robiło się ciepło, gromadziły się tam tłumnie i nie potrzeba było organizować im żadnych ekstra atrakcji...a teraz, gdy już wakacje pełną parą, skatepark nadal zamknięty...ja rozumiem - modernizacje itd, ale przecież można to robić po sezonie, a nie teraz...włóczą się teraz po osiedlu, po parku, po polach, rodzice denerwują się, bo kiedyś było wiadomo gdzie są i że są bezpieczne, a teraz...nie mogą sobie znaleźć miejsca...duży minus dla władz miastaData dodania komentarza: 29.06.2022, 18:55Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: OnaTreść komentarza: Kim jest kierowcą coś wiadomo ?Data dodania komentarza: 29.06.2022, 10:45Źródło komentarza: Uderzył w drzewo i inny pojazd oraz zbiegłAutor komentarza: zxncTreść komentarza: dzik, nie dzik prawie zabił 4 młodych ludzi i swojego kolezkeData dodania komentarza: 29.06.2022, 08:40Źródło komentarza: Uderzył w drzewo i inny pojazd oraz zbiegłAutor komentarza: fraTreść komentarza: to nie pasażer to dzik :))Data dodania komentarza: 29.06.2022, 07:32Źródło komentarza: Uderzył w drzewo i inny pojazd oraz zbiegłAutor komentarza: abcTreść komentarza: nie wymijal pieszej tylko wyprzedzał volkswagena. Był pijany i naćpany!Data dodania komentarza: 29.06.2022, 00:32Źródło komentarza: Uderzył w drzewo inny pojazd oraz zbieg z miejscaAutor komentarza: Zarzycka EwelinaTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za basen, przyda się na zimęData dodania komentarza: 28.06.2022, 23:49Źródło komentarza: W Pieszycach basen napełnia się wodą
Reklama