Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Odwiedź ciekawe miejsca ziemi kłodzkiej i wygraj grę memory

Powiat kłodzki i Stowarzyszenie Gmin Orlicko (Sdružení obcí Orlicko) w ramach polsko-czeskiego projektu „Widoki na pogranicze kłodzko-orlickie” (Panoramata kladsko-orlického příhraničí) wspólnie zachęcają mieszkańców regionu i turystów do odwiedzania atrakcji turystycznych po obu stronach granicy.
Odwiedź ciekawe miejsca ziemi kłodzkiej i wygraj grę memory
Autor: Powiat Kłodzki

Powiat Kłodzki zamieścił na swoim kanale YouTube filmy, w których Joanna Lamparska opowiada o atrakcjach turystyki aktywnej. Dzięki nim można trafić nie tylko do miejsc znanym turystom od lat, ale także do zupełnie nowych atrakcji, odrestaurowanych rezydencji, klimatycznych kawiarni czy też po prostu uroczych zakątków regionu. Gdy odwiedzicie jedno z prezentowanych w filmie niezwykłych miejsc na pograniczu, zamieścicie zdjęcia lub film z wycieczki na profilu projektu https://www.facebook.com/ziemiaklodzkaorlicko i napiszecie mail na adres: [email protected], otrzymacie grę memory ze zdjęciami atrakcji. Poniżej zamieszczamy filmy.
 

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama