Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Koncert Baletowy „Dla przyjaciół z Ukrainy” w Polanicy-Zdroju

Koncert Baletowy „Dla przyjaciół z Ukrainy” odbędzie się 9 kwietnia o godzinie 19:00 w Teatrze Zdrojowym w Polanicy-Zdroju. Dochód ze sprzedaży biletów w całości zostanie przeznaczony na organizację zajęć artystycznych dla dzieci z Ukrainy przebywających w Polanicy-Zdroju.
Koncert Baletowy „Dla przyjaciół z Ukrainy” w Polanicy-Zdroju

Podczas wieczoru będzie można zobaczyć kolaż wariacji klasycznych jak i tanecznych etiud prezentowanych przez solistów i artystów baletu Opery Wrocławskiej, Opery Krakowskiej oraz adeptów Wrocławskiej Akademii Baletu.

Przygotowanie oraz opiekę artystyczną nad Koncertem sprawują Paula i Anatoliy Ivanov, których sytuacja na Ukrainie dotknęła osobiście – pochodzący z Kijowa Anatoliy całym sercem wspiera swój naród, zapraszając do pomocy i jednoczenia się na jednej scenie artystów baletu różnych narodowości z całej Polski. Wszyscy artyści zrzekli się na ten cel swoich honorariów.

W Koncercie wystąpią:

 

Mizuki Kurosawa

Julia Galambos

Leonie Hansen

Paula Krawczyk-Ivanov

Anatoliy Ivanov

Alexander Apanasenko

Pablo Martinez Mendez

David Oscar Blad

Keisuke Kasai

Lukas Hessel Raffalovich

Dimitry Prokharau

Oraz zespół WAB

Zapraszamy serdecznie


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama