Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zrób zdjęcie z napisem "I love Nowa Ruda" i weź udział w konkursie

Zapraszamy do udziału w I Edycji konkursu "Spotkajmy się w Nowej Rudzie", w którym można wygrać kamerki GO Pro. Zgłoszenia można przesyłać do 24 kwietnia, a ogłoszenie wyników nastąpi 29 kwietnia.
Zrób zdjęcie z napisem "I love Nowa Ruda" i weź udział w konkursie

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie?

1. Zrób sobie zdjęcie z napisem wielkoformatowym "I love Nowa Ruda"
2. Wykonane zdjęcie z napisem wielkoformatowym "I love Nowa Ruda" prześlij do nas w wiadomości prywatnej do Wydziału Rozwoju Urzędu Miejskiego w Nowej Rudzie.
3. W przypadku Uczestnika niepełnoletniego, wypełnij formularz przystąpienia do konkursu i prześlij go wraz ze zdjęciem konkursowym.

Formularz zgłoszeniowy i regulamin TUTAJ

Kto może uczestniczyć w konkursie?
- Konkurs przeznaczony jest dla turystów oraz mieszkańców polsko-czeskiego pogranicza.
- W przypadku osób niepełnoletnich wraz ze zdjęciem konkursowym należy przesłać wypełniony Załącznik nr 1 do Regulaminu.
- Najciekawsze fotografie konkursowe zostaną nagrodzone. 
- Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody postaci kamerek GO Pro. Zapraszamy do zabawy!

Więcej informacji znajdziecie Państwo  w regulaminie konkursu: TUTAJ

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Turystyka pobudza region” współfinansowanego ze środków EFRR oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: cetepeTreść komentarza: znaleś tego kogoś osobiście ze jesteś w stanie oceniać? A nie, czekaj. Typowe polaczkowanie.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 01:38Źródło komentarza: Śmierć w BMW po zderzeniu czołowym z ciężarówką na "ósemce"Autor komentarza: RozważnyTreść komentarza: I bardzo dobrze, kolejnego głupka mniej, sami się eliminują.Dac im tylko BMW🤣🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 01.07.2022, 19:49Źródło komentarza: Śmierć w BMW po zderzeniu czołowym z ciężarówką na "ósemce"Autor komentarza: JaTreść komentarza: Ale oko wymalowaneData dodania komentarza: 01.07.2022, 14:36Źródło komentarza: Wjechała w barierki koło urzęduAutor komentarza: ...Treść komentarza: A wprowadzone opłaty za plaże spowodowały że dzieci nie korzystają z niej, gdyż np. rodzice uznali że nie będą się upokarzać i wyrabiać karty bielawianina, wychodząc z założenia, że dzieci i tak jej nie będą ze sobą wozić lub jeśli już to szybką zgubią. Co robią dzieci/młodzież? Pływają przy wyspie, przy brzegu od strony kempingu, gdzie nikt ich nie pilnuje i od razu jest głęboko i niebezpiecznie. Uskuteczniają tam skoki na główkę, podtapianie, pływanie z wyspy na brzeg... a przecież nie wszyscy są wytrawnymi pływakami. Kiedyś skupiały się na strzeżonej plaży i był nad nimi nadzór. Ja rozumiem, że Pana dzieci panie burmistrzu już są dorosłe lub prawie dorosłe i że pana ten problem nie rusza, ale nas rusza i to bardzoData dodania komentarza: 01.07.2022, 13:54Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: taaTreść komentarza: Miał być otwarty 1 lipcaData dodania komentarza: 01.07.2022, 13:14Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: rodzicTreść komentarza: Szkoda że skatepark zamknięty...dzieci uwielbiały to miejsce, już od maja, czerwca jak tylko robiło się ciepło, gromadziły się tam tłumnie i nie potrzeba było organizować im żadnych ekstra atrakcji...a teraz, gdy już wakacje pełną parą, skatepark nadal zamknięty...ja rozumiem - modernizacje itd, ale przecież można to robić po sezonie, a nie teraz...włóczą się teraz po osiedlu, po parku, po polach, rodzice denerwują się, bo kiedyś było wiadomo gdzie są i że są bezpieczne, a teraz...nie mogą sobie znaleźć miejsca...duży minus dla władz miastaData dodania komentarza: 29.06.2022, 18:55Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!
Reklama