Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nietrzeźwi rodzice opiekowali się dziećmi

28 marca policjanci powiatu kłodzkiego interweniowali w dwóch mieszkaniach na terenie Nowej Rudy oraz Gminy Kłodzko, gdzie pijani rodzice mieli opiekować się swoimi dziećmi. Nieodpowiedzialni opiekunowie mieli blisko 2 promile alkoholu w organizmie, sprawy tych rodzin zostaną skierowane do sądu, który podejmie stosowne decyzje wobec losu małoletnich i ich rodziców.
Nietrzeźwi rodzice opiekowali się dziećmi

Policjanci z Kłodzka zostali wezwani do mieszkania, gdzie nietrzeźwi rodzice mieli sprawować opiekę nad dzieckiem.  Niestety zgłoszenie się potwierdziło. Badanie alkomatem wskazało, że 31-letnia matka miała 2,2 promile alkoholu w organizmie, a 47-letni ojciec blisko 2. W mieszkaniu na stole stały puste butelki po alkoholu. Z uwagi na stan nietrzeźwości rodziców i brak możliwości właściwej opieki nad dzieckiem, 5- letniego synka pary przekazano do placówki opiekuńczej. Również wczoraj po godz.18. policjanci interweniowali w Nowej Rudzie wobec nietrzeźwej matki, która opiekowała się małym dzieckiem. Funkcjonariusze zaraz po zgłoszeniu przyjechali pod wskazany adres. Tam zastali 39-letnią kobietę, od której wyraźnie czuć było woń alkoholu i ciężko było jej utrzymać równowagę. W łóżeczku leżała jej 4-letnia córka. Dziecko oddane zostało pod opiekę znajomej matki. Natomiast nieodpowiedzialna 39-latka została zatrzymana. Po przeprowadzonych czynnościach o zdarzeniach został poinformowany sąd rodzinny. 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Gdzie Ci "mężczyźni" ? nie podjęli rękawicy ? bali się rozmowy face to face, zza komputerów to odważni , a na ulicy blady strach . "Mazurkiewicz" największy kozak :))Data dodania komentarza: 19.08.2022, 15:13Źródło komentarza: Lądek-Zdrój: Grupa organizująca referendum, nie przyszła na spotkanie z burmistrzemAutor komentarza: DriverTreść komentarza: Dalej niech jezdza grubo ponad sto, wyprzedzają na trzeciego... Napewno bedzie mniej wypadków.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:20Źródło komentarza: Zderzenie czterech aut na "ósemce"Autor komentarza: Mam już dość Ukrainy w PolsceTreść komentarza: Można się fajnie bawić za cudze ? Pomagajcie dalej .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:39Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mbrallyTreść komentarza: Kamionki to myślą że Rajd Elmot, mają Focusa to myślą że mają WRC, są pijani i z Ukrainy to myślą że tu tak można. Oj nie Da!Data dodania komentarza: 14.08.2022, 14:30Źródło komentarza: Wypadek pijanych obywateli UkrainyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: tak to jest jak można jeździć na dowód osobisty, bez znajomości przepisów......Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:43Źródło komentarza: Wypadek z udziałem skuteraAutor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w Bielawie
Reklama