Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kierujący golfem trafił „za kratki”, pasażerka do szpitala

27 marca około godz. 18:50 oficer dyżurny KPP w Dzierżoniowie odebrał zgłoszenie, że na drodze K-8 w miejscowości Przerzeczyn Zdrój doszło do wypadku drogowego. Kierujący pojazdem VW Golf na kłodzkich numerach rejestracyjnych, najprawdopodobniej przekraczając dozwoloną prędkość, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i wpadł do przydrożnego rowu.
  • Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie
Kierujący golfem trafił „za kratki”, pasażerka do szpitala

Na miejscu pracowali policjanci z dzierżoniowskiej drogówki wspierani przez policjantów z Posterunku Policji w Piławie Górnej.

W trakcie czynności ustalono, że 48 letni kierowca golfa ma czynny zakaz kierowania pojazdami a do tego znajdował się w stanie nietrzeźwości (2 promile). Podróżująca z nim 44 – letnia pasażerka na skutek odniesionych obrażeń trafiła do szpitala a on sam do aresztu, gdyż jak się okazało był również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Będzie też odpowiadał karnie za spowodowanie opisywanego zdarzenia.Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama