Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Trasy Singletrack, jeszcze nie teraz

Fundacja Singletrack Glacensis apeluje, aby wstrzymać się z jazdą po singlach. Choć pogoda dopisuje, to w górach warunki są zupełnie inne - mówi Marek Janikowski. W nocy są przymrozki, a w dzień dodatnie temperatury. Ziemia na głębokości 15 cm jest miekka.
Trasy Singletrack, jeszcze nie teraz

Pomimo wielu apeli, nie brakuje śmiałków, którzy wybierają się na trasy rowerowe typu singletrack. Wielokrotnie kończy się to naruszeniem struktury ścieżek, a zarządcy mają pełne ręce pracy, bo muszą je poprawiać. Trwa sprzątanie tras i przygotowanie ich na nadchodzący sezon, który zgodnie z regulaminem rusza dopiero 15 kwietnia. Termin uzależniony jest od pogody, a w wyższych partiach gór nadal utrzymuje się śnieg i lód. Komunikat o otwarciu tras pojawi się w odpowiednim momencie na fanpage fundacji, zapraszamy do obserwowania.

https://www.facebook.com/singletrackglacensis

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama