Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

„PO DRUGIEJ STRONIE FOLKU” NIECODZIENNY KONCERT ZPiT „WAŁBRZYCH”

Wpadnij na herbatkę do Kapelusznika i odkryj nowe oblicze folku! – zachęca Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych”. Artyści zapraszają do świata pełnego niespodzianek, magii, zaskakujących połączeń i historii. Koncert zaplanowano 2 kwietnia w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni. Bilety w kasach WOK i na stronie bilety.wok.walbrzych.pl.
„PO DRUGIEJ STRONIE FOLKU” NIECODZIENNY KONCERT ZPiT „WAŁBRZYCH”

Koncert „Po drugiej stronie folku” to niesamowite wydarzenie, w czasie, którego przekonacie się co wspólnego z Beskidami ma tango. Dowiecie się także, jak zatańczyć oberka pod presją i odkryjecie czy piraci z Karaibów mieli przodków na Kaszubach, i kim jest tajemnicza Markietanka.

 

- Będzie również miejsce na odrobinę czarów w Tajemniczym Ogrodzie, a także rytualne tańce przy płonącym ognisku w Noc Kupały. Szykujemy piękne ludowe pieśni w niecodziennych aranżacjach – zachęca ekipa Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych”.

 

To na tym koncercie zaprezentowany zostanie premierowy fragment programu, kolejny region etnograficzny – Kurpie Zielone.

 

Wyjątkowe wydarzenie w czasie, którego poznacie nowe oblicze folku zaplanowano 2 kwietnia o godzinie 18.00 na scenie Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni. Bilety dostępne są w kasach WOK i na stronie bilety.wok.walbrzych.pl.

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama