Za zbyt szybką jazdę stracili prawo jazdy, dostali po 10 punktów i mandaty w wysokości 1500 złotych.
08.03.2022 11:51
(aktualizacja 03.08.2023 11:37)
Utrata prawa jazdy, duża ilość punktów karnych i wysokie mandaty nie powstrzymują wszystkich kierowców od jazdy niezgodnej z przepisami. W minioną sobotę dwóch kierujących straciło prawo jazdy. Zatrzymanie dokumentów związane było z przekroczeniem dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość szczególnie w terenie zabudowanym powoduje duże zagrożenie w ruchu drogowym. Popełnione wykroczenia miały miejsce 5 marca, w Bielawie na Alei Jana Pawła II i Dzierżoniowie na ul. Batalionów Chłopskich Pierwszy kierowca to 20 latek, który jechał samochodem marki audi, z prędkością o 51 km/h wyższą niż pozwalały na to przepisy. Drugi kierujący jechał samochodem bmw. 26 letni mieszkaniec naszego powiatu przekroczył prędkość o 56 km/h.
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze