Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

JAKUB KUSZLIK - WYJĄTKOWY KONCERT FORTEPIANOWY W BIELAWSKIM TEATRZE

Polski Impresariat Muzyczny oraz Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie serdecznie zapraszają na fortepianowy koncert Jakuba Kuszlika.
JAKUB KUSZLIK - WYJĄTKOWY KONCERT FORTEPIANOWY W BIELAWSKIM TEATRZE

 

Recital finalisty XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina odbędzie się 24 marca 2022 roku o godzinie 18:00 w Teatrze Robotniczym w Bielawie.

Wydarzenie organizowane jest w ramach cyklu “Z klasyką przez Polskę” z okazji Roku Polskiego Romantyzmu. Projekt realizowany jest przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Patronat nad koncertem objął Burmistrz Miasta Bielawa – dr Andrzej Hordyj.

Bilety w cenie 10 zł do kupienia w stacjonarnie w kasie MOKiS oraz przez Internet:

https://ekobilet.pl/mokis-bielawa/koncert-jakuba-kuszlika-41864/469538-bilety-na-koncert

 Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rodzicTreść komentarza: Szkoda że skatepark zamknięty...dzieci uwielbiały to miejsce, już od maja, czerwca jak tylko robiło się ciepło, gromadziły się tam tłumnie i nie potrzeba było organizować im żadnych ekstra atrakcji...a teraz, gdy już wakacje pełną parą, skatepark nadal zamknięty...ja rozumiem - modernizacje itd, ale przecież można to robić po sezonie, a nie teraz...włóczą się teraz po osiedlu, po parku, po polach, rodzice denerwują się, bo kiedyś było wiadomo gdzie są i że są bezpieczne, a teraz...nie mogą sobie znaleźć miejsca...duży minus dla władz miastaData dodania komentarza: 29.06.2022, 18:55Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: OnaTreść komentarza: Kim jest kierowcą coś wiadomo ?Data dodania komentarza: 29.06.2022, 10:45Źródło komentarza: Uderzył w drzewo i inny pojazd oraz zbiegłAutor komentarza: zxncTreść komentarza: dzik, nie dzik prawie zabił 4 młodych ludzi i swojego kolezkeData dodania komentarza: 29.06.2022, 08:40Źródło komentarza: Uderzył w drzewo i inny pojazd oraz zbiegłAutor komentarza: fraTreść komentarza: to nie pasażer to dzik :))Data dodania komentarza: 29.06.2022, 07:32Źródło komentarza: Uderzył w drzewo i inny pojazd oraz zbiegłAutor komentarza: abcTreść komentarza: nie wymijal pieszej tylko wyprzedzał volkswagena. Był pijany i naćpany!Data dodania komentarza: 29.06.2022, 00:32Źródło komentarza: Uderzył w drzewo inny pojazd oraz zbieg z miejscaAutor komentarza: Zarzycka EwelinaTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za basen, przyda się na zimęData dodania komentarza: 28.06.2022, 23:49Źródło komentarza: W Pieszycach basen napełnia się wodą
Reklama