Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

OGŁOSZONO PRZETARG NA BUDOWĘ NOWYCH MIESZKAŃ KOMUNALNYCH W ŚWIDNICY

Przy ulicy Leśnej w Świdnicy powstanie kompleks budynków wielorodzinnych, w którym stworzone zostaną mieszkania komunalne. Do 25 marca swoje oferty mogą składać firmy, które zainteresowane są wykonaniem prac.
OGŁOSZONO PRZETARG NA BUDOWĘ NOWYCH MIESZKAŃ KOMUNALNYCH W ŚWIDNICY

Wybudowany zostanie czterokondygnacyjny, wielorodzinny budynek. Powstanie 25 lokali mieszkalnych jedno, dwu i trzypokojowych z przynależnymi komórkami lokatorskimi. Zaprojektowano również 40 miejsc parkingowych, w tym 2 miejsca dla pojazdów osób niepełnosprawnych. Powierzchnia całkowita budynku wyniesie 2465,40 m2

 

Przypomnijmy, że miasto na realizację tej inwestycji pozyskało 4,3 miliona złotych z Funduszu Dopłat, w ramach realizowanego przez Bank Gospodarstwa Krajowego rządowego programu budownictwa komunalnego.

 

Miasto w dalszym ciągu prowadzi aktywną politykę mieszkaniową. Budowane są z coraz większą intensywnością mieszkania w systemie TBS – rozpoczął się nabór wniosków na najem 45 lokali mieszkalnych przy ul. Mieczysława Kozara-Słobódzkiego. Kolejne 46 mieszkań wybudowanych zostanie przy ul. Księcia Bolka II Świdnickiego. Trwają także remonty modernizacyjne pustostanów.

 

Firmy swoje oferty mogą składać do 25 marca. Planuje się, że prace potrwają do końca drugiego kwartału 2023 roku.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama