Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

WYNIKI WALENTYNKOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "POWIATOWE LOVE 2022"

Od 10 do 25 lutego zapraszaliśmy mieszkańców Powiatu Dzierżoniowskiego oraz turystów odwiedzających nasz piękny teren, do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, którego celem było promowanie walorów turystycznych naszego regionu.
WYNIKI WALENTYNKOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "POWIATOWE LOVE 2022"

Jak co roku komisja stanęła przed trudnym zadaniem wyboru najciekawszej fotografii spośród wielu atrakcyjnych propozycji. Malownicza okolica naszego powiatu po raz kolejny rozbudziła artystyczne zapędy jego mieszkańców oraz odwiedzających nas turystów, co zaowocowało aż 22 nadesłanymi pracami. Po zapoznaniu się z każdą z nich oraz długiej i żywej dyskusji komisja postanowiła przyznać:

I miejsce Mateuszowi Kaczmarkowi z Sieniawki za zdjęcie zatytułowane “Staw Trzcinowy”

 

 

Ponadto pragniemy również szczególnie wyróżnić:

Igora Seremaka z Dzierżoniowa za przepiękne ujęcie dzierżoniowskiego rynku

 

 

Jana Jagiełę z Oleszny za niezwykle klimatyczne uchwycenie lokalnego kościoła.

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama