Od czasu utrudnionego bezpośredniego kontaktu związanego z pandemia koronawirusa w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu powstał pomysł aby edukować i komunikować się z seniorami za pośrednictwem Internetu poprzez cykliczne comiesięczne prelekcje.
01.03.2022 17:20
(aktualizacja 22.08.2023 09:51)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze