Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

DUSZNIKI-ZDRÓJ URUCHOMIŁY INFOLINIĘ DLA UCHODŹCÓW Z UKRAINY

Gmina Duszniki-Zdrój w dniu 28.02.2022 od godz. 15:00 uruchamia infolinię kontaktową dla uchodźców z Ukrainy, którzy przebywają na terenie Dusznik-Zdroju. Prosimy o pilny kontakt uchodźców, celem zebrania danych do formalności takich jak status uchodźcy, jak również przekazania bieżących potrzeb – materialnych, medycznych lub innych.
DUSZNIKI-ZDRÓJ URUCHOMIŁY INFOLINIĘ DLA UCHODŹCÓW Z UKRAINY

Infolinia czynna w godzinach 10:00 – 18:00

Koordynatorem ds. uchodźców jest Mazhena Zoriy – tel. 577 011 204
Języki – ukraiński, rosyjski, polski

Dodatkowa osoba – Damian Bochnak – tel. 665 133 444
Języki – angielski, polski

Podczas rozmowy zadamy kilka pytań, aby zdobyć jak najwięcej informacji na temat bieżących potrzeb. Konkretne informacje będą przetwarzane WYŁĄCZNIE przez Gminę Duszniki-Zdrój, a część z nich zostanie przekazanych do Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu.

_______

ґміна Душники-Здруй 28 лютого 2022 року с О 15:00 розпочинається контактна гаряча лінія для біженців з України, які перебувають у Душніках-Здруй. Будь ласка, терміново зв’яжіться з біженцями, щоб зібрати дані для формальностей, таких як статус біженця, а також для забезпечення поточних потреб – матеріальних, медичних чи інших.

Координатор у справах біженців Мажена Зорій – тел. 577 011 204
Мови – українська, російська, польська

Додаткова особа – Дам’ян Бочнак – тел.665 133 444
Мови – англійська, польська

Під час співбесіди ми поставимо кілька запитань, щоб отримати якомога більше інформації про ваші поточні потреби. Конкретну інформацію оброблятиме ТІЛЬКИ Гміна Душники-Здруй, а частина її буде передана до Провінційного управління у Вроцлаві.

 

info: duszniki.pl


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: cetepeTreść komentarza: znaleś tego kogoś osobiście ze jesteś w stanie oceniać? A nie, czekaj. Typowe polaczkowanie.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 01:38Źródło komentarza: Śmierć w BMW po zderzeniu czołowym z ciężarówką na "ósemce"Autor komentarza: RozważnyTreść komentarza: I bardzo dobrze, kolejnego głupka mniej, sami się eliminują.Dac im tylko BMW🤣🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 01.07.2022, 19:49Źródło komentarza: Śmierć w BMW po zderzeniu czołowym z ciężarówką na "ósemce"Autor komentarza: JaTreść komentarza: Ale oko wymalowaneData dodania komentarza: 01.07.2022, 14:36Źródło komentarza: Wjechała w barierki koło urzęduAutor komentarza: ...Treść komentarza: A wprowadzone opłaty za plaże spowodowały że dzieci nie korzystają z niej, gdyż np. rodzice uznali że nie będą się upokarzać i wyrabiać karty bielawianina, wychodząc z założenia, że dzieci i tak jej nie będą ze sobą wozić lub jeśli już to szybką zgubią. Co robią dzieci/młodzież? Pływają przy wyspie, przy brzegu od strony kempingu, gdzie nikt ich nie pilnuje i od razu jest głęboko i niebezpiecznie. Uskuteczniają tam skoki na główkę, podtapianie, pływanie z wyspy na brzeg... a przecież nie wszyscy są wytrawnymi pływakami. Kiedyś skupiały się na strzeżonej plaży i był nad nimi nadzór. Ja rozumiem, że Pana dzieci panie burmistrzu już są dorosłe lub prawie dorosłe i że pana ten problem nie rusza, ale nas rusza i to bardzoData dodania komentarza: 01.07.2022, 13:54Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: taaTreść komentarza: Miał być otwarty 1 lipcaData dodania komentarza: 01.07.2022, 13:14Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: rodzicTreść komentarza: Szkoda że skatepark zamknięty...dzieci uwielbiały to miejsce, już od maja, czerwca jak tylko robiło się ciepło, gromadziły się tam tłumnie i nie potrzeba było organizować im żadnych ekstra atrakcji...a teraz, gdy już wakacje pełną parą, skatepark nadal zamknięty...ja rozumiem - modernizacje itd, ale przecież można to robić po sezonie, a nie teraz...włóczą się teraz po osiedlu, po parku, po polach, rodzice denerwują się, bo kiedyś było wiadomo gdzie są i że są bezpieczne, a teraz...nie mogą sobie znaleźć miejsca...duży minus dla władz miastaData dodania komentarza: 29.06.2022, 18:55Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!
Reklama