Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

OD PONIEDZIAŁKU RUSZA ZBIÓRKA DARÓW W POLANICY-ZDROJU

Dary można przynosić do: Dziennego Domu „Senior+” przy ul. Zdrojowej 34 (budynek dawnego gimnazjum) w godzinach od 8:00 do 18:00 / Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. J. Dąbrowskiego 3 w godz. od 7:30 do 15:30 / Teatru Zdrojowego przy ul. Parkowej 2 (wchodząc bocznym wejściem administracyjnym) w godz. od 8:00 do 19:00
OD PONIEDZIAŁKU RUSZA ZBIÓRKA DARÓW W POLANICY-ZDROJU

CO MOŻNA PRZYNOSIĆ?

ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWĄ: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, mleko w proszku, warzywa/owoce w puszkach (np. fasola, groszek, kukurydza, ananas, brzoskwinia), przeciery pomidorowe w kartonach, suszone owoce, orzechy, słodycze.

KOSMETYKI I CHEMIĘ: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, płyny do prania, płyny do mycia naczyń, środki do dezynfekcji, kremy ochronne, podpaski, artykuły dla dzieci i niemowląt, np. pampersy, chusteczki nawilżane.

ŚRODKI OPATRUNKOWE, zwłaszcza na zranienia i oparzenia: koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające (np. woda utleniona), rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków, środki przeciwbólowe, plastry.

Potrzebne są też NOWE koce i śpiwory, materace dmuchane, poduszki, karimaty, zapałki, baterie, latarki, kubki termiczne, kubki plastikowe, łyżeczki, foteliki samochodowe.

UBRANIA (nowe bądź używane, ale wyprane i wyprasowane, popakowane i opisane wg wieku np. dziecko w wieku 0-1 lat, dziewczynka 7-8 lat), rękawiczki, szaliki, czapki, bielizna dziecięca.

JEDNOCZEŚNIE PROSIMY OSOBY CHĘTNE DO POMOCY PRZY PRZYJMOWANIU, SEGREGACJI I PAKOWANIU DARÓW O ZGŁASZANIE SIĘ POPRZEZ FB (można pisać na Messengerze do p. Agaty Winnickiej, wysłać mail na adres: [email protected], uczniowie szkół – proszę zgłaszać się do dyrektorów bądź wychowawców).

 Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama