Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ŚWIDNICA: PUNKT ZBIÓRKI DARÓW DLA UCHODŹCÓW

Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Długiej 33 w Świdnicy rozpoczyna zbiórkę darów dla uchodźców z Ukrainy oraz uruchamia specjalne dyżury telefoniczne dla osób potrzebujących pomocy, ale również dla tych chcących jej udzielić.
ŚWIDNICA: PUNKT ZBIÓRKI DARÓW DLA UCHODŹCÓW

Osoby, które chcą udzielić pomocy uchodźcom z Ukrainy proszone są o kontakt z Centrum Organizacji Pozarządowych w Świdnicy pod numerami telefonów: 74/856 29 97 i 74/856 29 96. Wolontariusze obsługujący infolinię będą również udzielać informacji o aktualnych potrzebach.

Dary dla uchodźców można przynosić do Centrum w godzinach od 8:00 do 24:00, również w weekend. W tej chwili potrzebne są przede wszystkim nowe rzeczy. Prosimy je dostarczać na ul. Długą 33. Za głównym wejściem do budynku znajdują się odpowiednie pojemniki. Aktualnie nie potrzeba ubrań.

To co jest potrzebne, to: koce, śpiwory, poduszki, pościel, środki higieny osobistej - mydło, szampon, pasta do zębów, ręczniki. Mile widziana jest również żywność trwała - puszki, pudełka, płatki, herbata, kawa, konserwy.

Uruchomiony został również specjalny e-mail – [email protected]. Można tu zgłaszać chęć udzielenia pomocy obywatelom Ukrainy, ale także zwrócić się z prośbą o otrzymanie pomocy.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama