Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

WIATR ZDMUCHNĄŁ PRZYCZEPĘ CIĘŻARÓWKI (AKTUALIZACJA WIDEO)

17 lutego po godzinie 16:00 doszło do zdarzenia drogowego na 81 km DK-8. W pobliżu skrzyżowania na Przystronie silny wiatr zdmuchnął przyczepę ciężarówkę z drogi. Ciężarówka marki Man zawiesiła się na skarpie rowu. Jeden pas drogi w kierunku Łagiewnik został zablokowany. Na miejscu pracowała dzierżoniowska drogówka i policjanci z Łagiewnik. Ruch prowadzono wahadłowo przez około dwie godziny, którym kierowali policjanci.
WIATR ZDMUCHNĄŁ PRZYCZEPĘ CIĘŻARÓWKI (AKTUALIZACJA WIDEO)

17. lutego przed 17:00, w Przystroniu doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci, w wyniku silnego podmuchu wiatru, przyczepa ciągnięta przez samochód man, którego kierowcą był 42-latek, została zepchnięta z jezdni do przydrożnego rowu. Samochód pozostał na ulicy. Zdarzenie nie wyczerpało znamion wykroczenia.

kom. Marcin Ząbek
Oficer Prasowy
KPP DzierżoniówOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama