Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ZWIASTUN AMATORSKIEGO FILMU „WOLONTARIUSZ”

Prezentujemy pierwszą zapowiedź filmu pt. „Wolontariusz”, zrealizowanego przez Kura Pictures Entertainment – grupę młodzieży z powiatu dzierżoniowskiego, którą połączyła miłość do filmu i produkcji audiowizualnych.
ZWIASTUN AMATORSKIEGO FILMU „WOLONTARIUSZ”

 

Ekipa młodych hobbystów, która funkcjonuje pod tą nazwą, tym razem postanowiła spróbować swoich sił tworząc humorystyczne kino akcji. Warto zaznaczyć, że swoje dzieła młodzi ludzie tworzą całkowicie sami – od scenariusza, przez realizację, aż po montaż i udźwiękowienie. Produkcja powstała przy wsparciu logistycznym Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki oraz Bielawskiej Agencji Rozwoju Lokalnego, której obiekty stanowiły znaczną część lokalizacji zdjęć.

 

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich na premierę „Wolontariusza”, która odbędzie się w Teatrze Robotniczym.

 

Więcej informacji niebawem!


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama