Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

LEKCJA KLEKSOGRAFII W TEATRZE LALKI I AKTORA W WAŁBRZYCHU

W niedzielę - 13 lutego o 12:30 – zapraszamy do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na „Akademię Pana Kleksa” wg Jana Brzechwy w reżyserii Karoliny Maciejaszek. Przedstawienie dedykowane jest widzom w wieku 7+.
LEKCJA KLEKSOGRAFII W TEATRZE LALKI I AKTORA W WAŁBRZYCHU

Bohaterem spektaklu AKADEMIA PANA KLEKSA jest Adaś Niezgódka, któremu wydaje się, że jest zupełnie do niczego. Wszyscy go unikają, koledzy nie chcą się z nim bawić, twierdząc że przynosi pecha. Z powodu braku akceptacji ze strony rówieśników chłopiec ucieka w świat bajek, ponieważ jego ulubionym zajęciem jest czytanie książek.

Pewnego dnia Adaś spotyka dziwnego ptaka, który zabiera go do nietypowej szkoły - krainy bajek – Akademii Pana Kleksa. W niej uczniowie odkrywają swoje talenty i umiejętności, w nieograniczony sposób rozwijają wyobraźnię.  Akademia staje się azylem dla wszystkich wykluczonych, słabeuszy i dziwaków, którzy nie potrafią odnaleźć się we własnym środowisku. Tu każdy czuje się jak u siebie: dobrze i bezpiecznie. To przede wszystkim szkoła, gdzie najważniejsze są potrzeby dziecka i rozwój jego osobowości, a nie rygorystyczna nauka.

Adaptacja i reżyseria: Karolina Maciejaszek

Scenografia i kostiumy: Jana Łączyńska

Muzyka:  Tomasz Lewandowski

Choreografia:  Ewelina Ciszewska

Teksty Piosenek:  Jan Brzechwa, Krzysztof Gradowski

Asystent reżysera:  Filip Niżyński

Obsada: Karolina Bartkowiak, Rafał Gorczyca, Kamil Król, Paweł Kuźma, Seweryn Mrożkiewicz,

Filip Niżyński, Bożena Oleszkiewicz, Paweł Pawlik, Marta Kaczmarczyk

 Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama