Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

GMINA PIESZYCE ZAPRASZA DO UDZIAŁU W OTWARTYM TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

Zawody w otwartej formule powracają do Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pieszycach po dwuletniej przerwie. Zaplanowany na 19 litego 2022 r. Turniej organizowany jest z okazji 60-lecia Nadania Praw Miejskich Miastu Pieszyce, a organizatorem tradycyjnie jest Urząd Miasta i Gminy w Pieszycach.
GMINA PIESZYCE ZAPRASZA DO UDZIAŁU W OTWARTYM TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

Chęć udziału mogą zgłaszać drużyny maksymalnie 8 osobowe, składające się z zawodników, którzy ukończli 16 rok życia. Drużyny zobowiązane są do posiadania własnych jednolitych strojów i obuwia sportowego przeznaczonego na halę.

Ilość miejsc jest ograniczona. W turnieju udział weźmie pierwsze 8 drużyn, które nadeśle poprawne zgłoszenia.

Zgłoszeń można dokonywać do 11 lutego 2022 r. na kartach zgłoszeniowych (załącznik nr 1 do regulaminu turnieju) w Referacie Promocji Gminy Pieszyce  (ul. Mickiewicza 10, I piętro) lub na adres e-mail [email protected].

Szczegóły na plakacie oraz w regulaminie turnieju.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rodzicTreść komentarza: Szkoda że skatepark zamknięty...dzieci uwielbiały to miejsce, już od maja, czerwca jak tylko robiło się ciepło, gromadziły się tam tłumnie i nie potrzeba było organizować im żadnych ekstra atrakcji...a teraz, gdy już wakacje pełną parą, skatepark nadal zamknięty...ja rozumiem - modernizacje itd, ale przecież można to robić po sezonie, a nie teraz...włóczą się teraz po osiedlu, po parku, po polach, rodzice denerwują się, bo kiedyś było wiadomo gdzie są i że są bezpieczne, a teraz...nie mogą sobie znaleźć miejsca...duży minus dla władz miastaData dodania komentarza: 29.06.2022, 18:55Źródło komentarza: Wakacje w Bielawie nie będą nudne!Autor komentarza: OnaTreść komentarza: Kim jest kierowcą coś wiadomo ?Data dodania komentarza: 29.06.2022, 10:45Źródło komentarza: Uderzył w drzewo i inny pojazd oraz zbiegłAutor komentarza: zxncTreść komentarza: dzik, nie dzik prawie zabił 4 młodych ludzi i swojego kolezkeData dodania komentarza: 29.06.2022, 08:40Źródło komentarza: Uderzył w drzewo i inny pojazd oraz zbiegłAutor komentarza: fraTreść komentarza: to nie pasażer to dzik :))Data dodania komentarza: 29.06.2022, 07:32Źródło komentarza: Uderzył w drzewo i inny pojazd oraz zbiegłAutor komentarza: abcTreść komentarza: nie wymijal pieszej tylko wyprzedzał volkswagena. Był pijany i naćpany!Data dodania komentarza: 29.06.2022, 00:32Źródło komentarza: Uderzył w drzewo inny pojazd oraz zbieg z miejscaAutor komentarza: Zarzycka EwelinaTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za basen, przyda się na zimęData dodania komentarza: 28.06.2022, 23:49Źródło komentarza: W Pieszycach basen napełnia się wodą
Reklama