Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ZATRZYMANO MĘŻCZYZNĘ, KTÓRY WYBIJAŁ SZYBY BYSTRZYCKIEGO STOWARZYSZENIA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Jak poinformowała podinspektor Wioletta Martuszewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, policjanci z Bystrzycy Kłodzkiej zatrzymali 29 – letniego mężczyznę, który dwukrotnie dopuścił się uszkodzenia mienia. Mężczyzna wybił szyby powodując straty w wysokości blisko 2000 zł. Podejrzany za swój czyn odpowie karnie.
ZATRZYMANO MĘŻCZYZNĘ, KTÓRY WYBIJAŁ SZYBY BYSTRZYCKIEGO STOWARZYSZENIA NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Autor: KPP KŁODZKO

O uszkodzeniu mienia powiadomiła policjantów mieszkanka powiatu kłodzkiego. Zgłosiła, że w porach nocnych, sprawca prawdopodobnie przy użyciu kamienia, uszkodził podwójne szyby okienne w budynku Bystrzyckiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych. Ustalono, że do zdarzania doszło w grudniu 2021 roku oraz w styczniu 2022 r. Sprawca swoim działaniem przestępczym spowodował straty w wysokości około 2000 zł. Policjanci w wyniku intensywnej pracy operacyjnej i po przeprowadzonych czynnościach wytypowali , a następnie zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o wybicie szyb. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec Bystrzycy Kłodzkiej. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy miał 1,6 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymany po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut przestępstwa uszkodzenia mienia. Mężczyzna przyznał się do przedstawionych zarzutów przestępstwa, a swoje zachowanie tłumaczył policjantom wcześniejszym spożyciem alkoholu oraz tym, że pokłócił się z kolegą o dziewczynę. 29-latek za swój chuligański wybryk odpowie przed sądem. Za przestępstwo uszkodzenia mienia grozi  kara pozbawienia wolności do lat 5 oraz obowiązek naprawienia szkody.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama