Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

NAZYWAM SIĘ EWELINA KONIECZNA I JESTEM WIRTUALNĄ ASYSTENTKĄ

Nazywam się Ewelina Konieczna i jestem Wirtualną Asystentką.
NAZYWAM SIĘ EWELINA KONIECZNA I JESTEM WIRTUALNĄ ASYSTENTKĄ

1. Skąd pomysł na rozpoczęcie działalności w branży wirtualnej asystentki?

Pierwsza myśl urodziła mi się w głowie, podczas gdy pracowałam w dziale administracji. Czułam, wtedy że stoję w miejscu. Zaczęłam zastanawiać się jak mogę to zmienić i co zrobić, aby udoskonalić swoją nabytą wiedzę i umiejętności.

Jestem osobą, która wyznacza sobie cele, stawia poprzeczki i realizuje się zawodowo. Chciałam iść do przodu. Wiedziałam , ze coś trzeba zmienić jednak nie wiedziałam jak. W końcu nastał ten dzień kiedy, oddelegowano mnie na pracę zdalną. Miałam owszem wątpliwości co do FORMY WYKONYWANIA PRACY.I wtedy zaświeciła mi się lampka.

Wpadłam na pomysł, że skoro już pracuję jako specjalista ds. administracyjnych to dlaczego by nie robić tego dla klientów? Założyć własną działalność jako Wirtualna Asystentka - Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura, prowadzeniem mediów społecznościowych.

Moją markę, logo, Fan Page – wszystko stworzyłam sama od podstaw.

Od tego czasu nieustannie zdobywam nowe kwalifikacje oraz poszerzam swoją wiedzę, podejmując kolejne kursy, pracując jako Wirtualna Asystentka do spraw administracyjnych, kadrowych czy doradczych. Administracja to nie tylko mój zawód, ale i pasja. Wierzę, że uporządkowana i dobrze prowadzona dokumentacja może szybko przyczynić się do poprawy funkcjonowania danej firmy, a co za tym idzie – jej większego wzrostu.

Kim właściwie jest wirtualna asystentka?

Jest to osoba, której powierzasz zadania, które dla Ciebie są monotonne lub zwyczajnie„pożerają”najwięcej Twojego cennego czasu. A przecież Ty masz inne, często ważniejsze zadania do wykonania, których nie może zrobić nikt inny. Osoba, zarządzająca firmą powinna patrzeć na nią "z lotu ptaka" i widzieć cały ten obraz.

Ciężko o takie podejście, kiedy zajmujesz się na przykład odpowiadaniem na

maile czy odbieraniem telefonów. Wirtualna asystentka to pomoc, która sprawi, że będziesz pracować mniej, a więcej zadań będzie wykonanych!

 

Zajmuję się administracją od 7 lat. Cechująca mnie punktualność, dokładność, terminowość oraz pełen profesjonalizm to moje największe atuty w pracy. Wykonuję swoją pracę z zamiłowaniem oraz pełnym zaangażowaniem.  Ponieważ wiem, jak ważny jest dla was SUKCES w biznesie, oferuję pomoc, która wyniesie WASZĄ firmę na wyżyny. Chętnie Ci pomogę i z chęcią  przejmę na siebie Twoje obowiązki, na które brakuje Ci czasu (lub po prostu ich nie lubisz).

 

Zapraszam do kontaktu.

 

Fan Page: https://www.facebook.com/asystentkaewelinakonieczna

www.wirtualnebiurko.com

[email protected]


Oceń

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: też życzliwyTreść komentarza: jak będziemy ciągle ogrzewać coraz droższym węglem i gazem to kto wygra? ;)Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:55Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: Jan TermicznyTreść komentarza: 17.08.2022 godz. 17.00, 𝐁𝐢𝐞𝐥𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐈𝐧𝐤𝐮𝐛𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐳𝐨𝐬́𝐜𝐢, 𝐮𝐥. 𝐖𝐨𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝟐𝟒, 𝐬𝐚𝐥𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐲𝐣𝐧𝐚 𝟏.𝟐𝟎Data dodania komentarza: 12.08.2022, 14:13Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: A dla czego musi? Dlaczego nie zabrała się za to sama? Dlaczego ZGPD-7 nie zbudował wcześniej zakładu zagospodarowania odpadów? Albo: nie umie, nie chce, albo nie miał pieniędzy? Czemu teraz miałby to robić? Dasz ogrodnikowi do naprawy komputer?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:44Źródło komentarza: Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące planowanej inwestycji „Budowy instalacji do energetycznego spalania RDF na terenie Ekologicznego Centrum Odzysku w Bielawie”Autor komentarza: życzliwyTreść komentarza: Nie róbcie tej sortowni, bo przegracie wyboryData dodania komentarza: 11.08.2022, 15:53Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: ...Treść komentarza: Kiedy spotkanie w sprawie bezpieczeństwa mieszkańców?Data dodania komentarza: 11.08.2022, 10:12Źródło komentarza: Spotkanie radnych Bielawy w sprawie budowy instalacji odzysku energii w BielawieAutor komentarza: SzlaufieTreść komentarza: Może powtórzysz to nie anonimowo cwaniaku za 5gr?Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:08Źródło komentarza: Śmierć mężczyzny w Bielawie
Reklama